Emsan marka tabaklar
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Emsan İdeal Home Fuarı’nda yerini alıyor

Emsan İdeal Home Fuarı’nda yerini alıyor

Dekorasyon Önerileri 10.04.2014 11:33

9. İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 17-20 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor

Züccaciye sektörüne yön veren fuara, sektörün yenilikçi ve öncü markalarından Emsan da katılıyor. Züccaciye, cam, porselen, seramik sofra ve mutfak eşyaları, çelik mutfak eşyaları, ev tekstili, hediyelik eşya, dekoratif ürünler, elektrikli ev aletleri, dekoratif banyo ve  mutfak aksesuarları ve tüm çeyiz ürünlerinin sergileneceği fuar; yurtiçi ve yurtdışında sektöre ilişkin en son gelişmeleri, yenilikleri bir arada görmeyi sağlıyor.  75.000 metrekare alanda gerçekleşecek olan fuar, züccaciye sektörünü üretici ve ithalatçı firma yetkililerinden bayi ve tasarımcılara kadar sektörün öncülerini ağırlıyor.
Emsan ürünleri

Emsan yeni ürünlerini tüketicine sunuyor

41 yıldır kalite ve şıklığı mutfaklara getiren Emsan yeni ürünleriyle İdeal Home Fuarı 3. Hall'de yerini alıyor. Ürün gamını sürekli geliştiren Emsan, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ürünlerini fuarda tüketicisine sunacak. Sektörün trendlerinin yer aldığı fuara yerli ve yabancı binlerce kişinin katılması bekleniyor. 

Geçen yıl 24.306 kişinin ziyaret ettiği fuar sektör adına lokomotif görevini görürken züccaciye sektörüne de büyük katkılar sağlıyor. Sektördeki yenilikleri takip ederek trendlere ayak uyduran Emsan, yeni tasarımlarıyla birlikte birbirinden şık, modern ve pratik ürünlerini katılımcılara sunacak.