paşabahçe
Haberler / Dekor & Stil / Paşabahçe'de 2021'in simgesi: Kar tanesi!

Paşabahçe'de 2021'in simgesi: Kar tanesi!

Dekor & Stil 21.12.2020 13:43

Paşabahçe Mağazaları, yeni yılı daha da renkli hale getirebilmeniz için birbirinden güzel yılbaşı ürünlerini beğeninize sunuyor.

Sevdiklerinizle birlikte yeni yıla renkli ve keyifli bir başlangıç yapmanız için yeni yıl kutlamalarına özel ürünleriyle dikkat çeken Paşabahçe Mağazaları, yılbaşı ruhunu evlerine ve ofislerine taşımak isteyen dekorasyon meraklılarını bekliyor. Paşabahçe Mağazaları'nın yılbaşı için önerdiği ürünler arasında meşrubat bardakları, kadehler, karaflar ve dekoratif objeler bulunuyor.


Yılbaşı akşamı için özel tasarımlar

Camın estetiğini en yalın haliyle ortaya çıkaran Balon Şamdan, Ali Bakova'nın tasarımıyla hayat bulan Zoe karaf ve bardaklar, zamanının seçkin cam ürünlerinde görülebilen zarif el emeğini, işçilik ve renkteki üstün ustalığı göz önünde bulundurarak ünlü tasarımcı Defne Koz tarafından tasarlanan Bey Bardak koleksiyonu ve mottosu “The story within...” “içerisindeki hikaye…” olan Ilio'nun tasarladığı Airy bardaklar yılbaşı sofralarında fark ve şıklık oluşturuyor.


Yılbaşı sofraları renkleniyor

Yaldız ve siyah rengin hakim olduğu ve kendine has tipografisiyle dikkat çeken harfli bardaklar sevdiklerinizin adının baş harfine göre alabileceğiniz özel bir hediye seçeneği olarak öne çıkarken, son dönemin trendi haline gelen çift taraflı bardaklardan İçli Dışlı bardaklar, yeşil, mürdüm, lacivert ve kırmızı renkleriyle hem keyifli yılbaşı sofralarına hem de şık sunumlara eşlik ediyor.

Gala, Glory ve Ceremony bardakları yaldızlı rengiyle dikkat çekerken, Confetti bardakları üzerindeki rengarenk konfeti desenleriyle yılbaşı akşamına eğlence katıyor.


Yeni yılın simgesi; kar tanesi

Yeni yılda sofralarını kar taneleriyle donatmak isteyenler için ise Kar Taneli Tabaklar ön plana çıkıyor. Kar Tanesi Latte seti, Kar Tanesi Kaşıklı Kupa ve Çam Ağacı Latte Seti de sadece yılbaşı akşamına değil tüm kış günlerine sıcaklık katmak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Füme yeşili rengiyle dikkat çeken Opti Vazo, çiçeklerin mis kokusunun camın sadeliğiyle buluştuğu Camda Demet ve bereketi temsil eden Nar Vazo da yaşam alanlarına yıl boyu renk katacak..

Zevkinize uygun yılbaşı alışverişi yapmak ve yeni yılı evinde keyifle karşılamak isteyenler Paşabahçe Mağazaları'na uğrayabilir ya da www.pasabahcemagazalari.com internet sitesini ziyaret edebilir.