jumbo
Haberler / Dekor & Stil / Jumbo yemek takımlarıyla sofralara bahar geldi!

Jumbo yemek takımlarıyla sofralara bahar geldi!

Dekor & Stil 11.04.2021 08:00

Jumbo; çiçek desenlerinin ve pastel renklerin yer aldığı yemek takımları, kahve- çay setleri ve şık sunum ekipmanları ile baharı karşılıyor.

Cemrelerin düşmesi ile artık baharı karşıladığımız bu günlerde, ısınan havanın ve canlanan doğanın enerjisi evleri sarmaya başladı. Peki güneşin kendisini daha da hissettirdiği ilk bahar coşkusunu sofralarınıza ve sunumlarınıza taşımaya hazır mısınız? Tasarımları ile her dönem evlere ve sofralara değer katan Jumbo, mevsimin sıcaklığını ve canlılığını yansıtacak desenlerin hakim olduğu yemek takımları, tatlı tabakları, kahvaltı ve çay setleri ile evlerdeki yerlerini bekliyor.

Zarif ve şık çizgisini çiçeklerin mutluluk veren desenleri ile taçlandıran Jumbo, Nisan ayı ile beraber sofralara daha renkli ve enerjik ürünleri ile dahil oluyor. Kaliteli malzemelerin, en iyi işçilik ile birleşiminden meydana gelen yemek takımları ile hazırlanan sofralar, yemeklerin lezzetine lezzet katacak. Beyazın asaletinin yanı sıra doğanın en güzel renklerini taşıyan kahvaltı takımları ise güne enerjik ve mutlu başlamaya katkı sağlıyor. Zamansız tasarımları ile fark oluşturan Jumbo, gün içerisinde çay kahve keyfini şık sunumlar ve lezzetli ikramlıklarla tamamlamak isteyenleri ise bu zarif sunum takımları ile buluşturuyor.

Jumbo, değişen mevsimi yeniliklerle karşılamak isteyen herkesi, geniş ürün gamını incelemek için mağazalarına ve www.jumbo.com.tr adresine bekliyor.