HobbyBeton
Haberler / Dekor & Stil / HobbyBeton ile sevginizi objeye dönüştürün!

HobbyBeton ile sevginizi objeye dönüştürün!

Dekor & Stil 10.02.2021 16:43

HobbyBeton, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize el emeği göz nuru, bir hediye hazırlayarak sevginizi ölümsüzleştirmenize imkan veriyor.

Son teknoloji kullanılarak üretilen Türkiye'nin ilk HobbyBeton'u ile dekoratif objeler yapmak artık çok kolay! 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize el emeği göz nuru, bir hediye hazırlayarak sevginizi ölümsüzleştirin. Baumit Türkiye mimarlarının 12 Şubat'ta YouTube kanalında yayınlayacağı “2Mimar” programı da HobbyBeton'la yapabileceğiniz objeler için ilham verecek.

Avrupa'nın mantolama devi Baumit, son teknolojiyle geliştirdiği Türkiye'nin ilk "HobbyBeton" ürünü ile sevdiklerinizi mutlu etmek ve yaşam alanlarınızı daha şık ve özgün hale getirmenize imkan sağlıyor. Sunulan kalıplar yardımıyla saksı, mumluk, tepsi, kalemlik gibi dekoratif eserler ortaya çıkarabilir, 14 Şubat'ta sevdiklerinize kendi ellerinizden çıkmış, unutulmayacak bir armağan verebilirsiniz. HobbyBeton ile Baumit, kendinize özgü tasarımlarınızla evinize ve iş yerinize renkli dokunuşlar yapabilmenizi sağlıyor. 

Yaşam alanlarına yenilikçi dokunuş

Kullanıcısına sınırsız tasarım olanağı sunan Ar-Ge harikası ürünle tasarlanan her ürün, her tür boya ile rahatlıkla boyanabiliyor. Brüt betonu dekoratif bir görünümle sunan HobbyBeton, hayalinizi pratik bir şekilde tasarıma dönüştürüyor.  Evlerde bulunan pet şişe ve/veya kahve kutusu gibi atık malzemelerin yanı sıra hazır metal veya silikon kalıpları kullanarak da harikalar oluşturabileceğiniz Baumit HobbyBeton'u sadece su ile karıştırarak uygun kıvama getirmeniz yeterli. 

Baumit 2 Mimar YouTube hesabından ilham alabilirsiniz

HobbyBeton ile kolayca uygulayabileceğiniz birçok dekoratif fikir için Baumit Türkiye mimarlarının YouTube kanalı “2Mimar” programından da ilham alabilirsiniz. Maskeden mumluğa, kaşıklıktan dekoratif eşyalara kadar birçok farklı ürünün yapımını uygulamalı olarak sunan kanalda, 12 Şubat tarihinde yeni video yayında olacak. Güncel videoları takip etmek için Baumit Türkiye kanalına abone olabilirsiniz.