Güral Porselen
Haberler / Dekor & Stil / Güral Porselen Digibone teknelerde yerini alıyor

Güral Porselen Digibone teknelerde yerini alıyor

Dekor & Stil 20.05.2021 09:55

Ege ve Akdeniz’in dinginliğinde yapılan tatillerin keyfini, Güral Porselen ürünlerinin modern ve stil sahibi ürünleriyle sürmek mümkün.

Baş başa, kalabalıktan uzak, temiz havada, hijyen endişesi olmadan geçirilen tekne ve yat tatillerine Güral Porselen, şık, zarif ve fonksiyonel ürünleriyle eşlik ediyor.  Şehir hayatının stresinden arınarak doğaya ve huzura yönelenlerin tercihi Ege ve Akdeniz'in dinginliğinde yapılan tatillerin keyfini, Güral Porselen ürünlerinin modern ve stil sahibi ürünleriyle sürmek mümkün.

Havaların ısınmasıyla birlikte güneş, deniz, doğa ve temiz hava sezonu açılıyor. Yaz aylarında denizden vazgeçemeyenler için muhteşem bir tatil seçeneğine dönüşen tekne ve yat tutkunlarına özel her zevke hitap eden zengin ürün seçeneğiyle Güral Porselen kusursuzluğu sofralara taşıyor. 

Mis gibi deniz kokusunun eşlik ettiği, sessiz, tamamen kişiye özel tekne ve yat tatillerinin huzurla dolu atmosferinde yenen yemekleri, Güral Porselen'in doğadan ilham alan renkler ile birleştirdiği ürünleriyle canlandırmak mümkün.

Ruhun ve bedenin dinlenebileceği, izolasyonu mümkün kılan tekne ve yat tatillerinde kusursuz sofralar kurmak için www.gural.com.tr online mağazasını ziyaret edebilir, verilen siparişlere temassız bir şekilde ulaşılabilir.