günsan
Haberler / Dekor & Stil / Günsan, konut projelerinin silüetini değiştiriyor

Günsan, konut projelerinin silüetini değiştiriyor

Dekor & Stil 25.01.2021 12:08

Toya Next, Isparta Nidakule, Kordon İstanbul ve Gümüş Panoramadays Otel projeleri Günsan'ı tercih etti.

Türkiye'nin dört bir yanındaki önemli konut, otel ve inşaat projelerinde ürünleriyle değer katan Günsan, projelerin hem finansal hem de prestij olarak imajını yükseltiyor. Çağdaş dekorasyonun donelerini başarıyla ürünlerine entegre eden Günsan, Toya Next, Isparta Nidakule, Kordon İstanbul ve Gümüş Panoramadays Otel projelerinde en özel serileriyle yer alıyor.

Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle dekorasyonda estetiği işlevsel detaylarla buluşturan Günsan Elektrik, birçok projeye çözüm ortaklığı yapmaya devam ediyor. Daha iyi bir yaşam düşüncesiyle hayata geçirilen Toya Next projesine, sadeliği güçlü bir kimliğe dönüştüren Eqona serisiyle katılan Günsan, tüm hayalleri içine sığdıran Isparta Nidakule'de ise Eqona beyaz ile imzasını atıyor.

Estetik ve teknolojinin birleştiği Eqona serisinin kullanıldığı bir diğer proje ise “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi' olan Kordon İstanbul… Eqona Fildişinin yer aldığı projede, Günsan ürünleri şık ve elegan bir görünüm kazandırırken, hayallerden fazlasını sunan Gümüş Panorama'da Şalt modüler seri ile fark oluşturuyor.