Günsan Eqona Pratik Serisi
Haberler / Dekor & Stil / Günsan Eqona Pratik Serisi hayatınızı kolaylaştıracak

Günsan Eqona Pratik Serisi hayatınızı kolaylaştıracak

Dekor & Stil 07.01.2021 11:52

Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle dekorasyonda estetiği buluşturan Günsan Elektrik, Eqona Pratik Serisi ile estetik ve teknolojiyi buluşturuyor.

Pratik yaşam alanları oluşturma hedefiyle fonksiyonel özellikleri tek bir prizde buluşturan Günsan, hayatımızın merkezinde yer alan telefonları şarj etmeyi kolay hale getiriyor.

Ailenin tüm fertlerinin evlerde vakit geçirdiği bu günlerde çalışmak, ödev yapmak gibi tüm aktiviteler yaşam alanlarında gerçekleşiyor. Elektronik aletlerin şarj süreleri de çok daha büyük önem taşıyor. Evde geçirilen zamanın konforunu arttırmak ve çalışma verimini bir üst noktaya taşımak içinse devreye Günsan Eqona Telefon Tutucu'lu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi giriyor.

Yaşamın tüm temposuyla devam ettiği evlerde Günsan, Eqona serisinde yer alan Telefon Tutucu'lu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi ile hayatı kolaylaştıracak detaylarla fark oluşturuyor. Beyaz, krem ve metalik renkleriyle ev stiliyle görsel bir bütünlük yakalayan şarj prizi, telefonun yer ile temasını önleyen tutucu ile de dikkat çekiyor. İki farklı çıkışı bulunan priz, aynı anda iki cihazın şarj edilebilmesine olanak sağlıyor. Hayatı kolaylaştırmakla kalmıyor aynı zamanda temponun kesintisiz bir şekilde devam etmesine yardımcı oluyor.