Baumit

Baumit'ten Türkiye'nin ilk 'HobbyBeton'u!

Dekor & Stil 13.10.2020 11:07

Avrupa’nın mantolama devi Baumit,son teknolojiyle geliştirdiği Türkiye'nin ilk 'HobbyBeton' ürününü kullanıcılara sundu.

Saksı, tepsi, mumluk gibi birden fazla dekoratif beton ürünlerini hayata geçirmek için özel olarak üretilen profesyonel hobi harcı HobbyBeton, yaşam alanlarındaki tüm tadilat ve yüzey tamirleri için kullanılabilirliğiyle de öne çıkıyor.

Avrupa'nın mantolama devi Baumit, son teknolojiyle geliştirdiği Türkiye'nin ilk "HobbyBeton" ürünü ile yaşam alanlarınızı daha şık ve kullanışlı hale getirebilmenin yolunu açıyor. Herhangi bir kalıp yardımıyla saksı, mumluk, tepsi gibi ürünler ortaya çıkarabileceğiniz HobbyBeton ile Baumit, özgün tasarımlarınızla evinize ve iş yerinize renkli dokunuşlar yapabilmenizi sağlıyor.


Yaşam alanlarınız artık istediğiniz gibi...

Çimento esaslı kullanıma hazır harç olan HobbyBeton, tüm tadilat ve yüzey tamirleri için kullanımıyla da öne çıkıyor. Kullanıcısına sınırsız tasarım olanağı sunan Ar-Ge harikası ürünle tasarlanan her ürün, istenilen renkteki her türlü boya ile rahatlıkla boyanabiliyor. Brüt beton görünümüyle çok şık bir dekorasyon imkanı sunan HobbyBeton, kolay hazırlanışıyla kullanıcısının işini kolaylaştırıyor. Evlerde bulunan bir pet şişe ve/veya kahve kutusu gibi atık malzemelerin yanı sıra hazır silikon kalıpları kullanarak harikalar oluşturacağınız Baumit HobbyBeton'u sadece su ile karıştırıp uygun kıvama getirerek kullanabilirsiniz.