jotun
Haberler / Boya-Duvar Kağıdı / Jotun'un yeni reklam filmi yayında!

Jotun'un yeni reklam filmi yayında!

Boya-Duvar Kağıdı 09.03.2021 17:15

Jotun yeni reklam filmiyle hayalinizdeki renkleri hayatınıza taşıyor.

Her duvarın anlatacak ilham verici hikayesini mükemmel renk ve premium ürünlerle hayata geçiren Jotun, “Yüzyıllık deneyimle gelen dayanıklılık ve benzersiz güzellik” ana mesajıyla geçmişten bugüne hikayesini yeni reklam filminde anlatıyor. 

Renklerin ilham verici hikayesini mükemmel renk ve premium ürünlerle anlatan Jotun, yeni reklam filmiyle yüzyıl önce boyalarıyla Antarktika'ya keşfe giden geminin hikayesiyle başlayarak, kuruluşundan bugüne kadarki yüzyıllık deneyimini gösteriyor.  

Jotun; dekoratif, endüstri, deniz ve toz boya segmentlerinde yüzeylerin korunması ve estetik görünüm katılması amacıyla çeşitli ürün seçenekleri ve boya sistem alternatiflerine sahip. Markanın reklam filminde de bu tecrübesi kurgulanan dayanıklılık ve güzellik vurgusunun son tüketicinin evinde bitirilen hikayesiyle anlatılıyor.

Hayalinizdeki renkleri “Yüzyıllık deneyimle gelen dayanıklılık ve benzersiz güzellik” ile hayatınıza getiren Jotun reklam filmi 31 Mart'a kadar prime time'da TV kanallarında ve Nisan sonuna kadar da dijital medya mecralarda yayınlanacak.


Reklam filmi: https://www.youtube.com/watch?v=165PjY0HinA


KÜNYE
Reklamveren Marka: Jotun Boya
Reklamveren Yetkililer: Başak Kanat, Merve Ergün, Nesil Arıyürek
Reklam Ajansı: TRY (Norveç)
Medya Ajansı: Spark Foundry Türkiye