Fawori Boya
Haberler / Boya-Duvar Kağıdı / Fawori Boya’nın yeni reklam filmi yayında!

Fawori Boya’nın yeni reklam filmi yayında!

Boya-Duvar Kağıdı 02.03.2021 16:13

“Hem iyi kalite hem iyi fiyat” anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Fawori Boya’nın yeni reklamı yayına girdi.

Boya ustalarına standart hediyelerden farklı deneyimler sunan mobil uygulama Fawori Dünyam'ın tanıtıldığı reklam filminde ünlü şarkıcı Alişan; ustaları “Bi' dünya sürpriz, bi' dünya fırsat” içeren eğlenceli bir gezintiye çıkarıyor

Üretimi, teknolojisi, kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla fark oluşturan Fawori Boya'nın yeni reklam filmi yayına girdi. Fawori Boya'nın reklam yüzü olan ünlü şarkıcı Alişan'ın yer aldığı reklam filminde; “Ustalara bi dünya sürpriz, bi' dünya fırsat!” sloganıyla yeni Fawori Dünyam uygulaması tanıtılıyor. 

Uygulama ile boya ustalarını Porsche otomobille test sürüşünden helikopterle İstanbul turuna, Kapadokya'da balon turundan Kıbrıs tatiline, market çekinden, televizyona, cep telefonundan imzalı formaya sürpriz hediyeler bekliyor. Uygulamanın büyük ödülü ise Fiat Doblo olacak. 

Boya sektöründeki sadakat programlarından çok farklı, çok avantajlı ve usta dostu olan Fawori Dünyam uygulamasını telefonuna indiren boya ustaları standart hediyeler yerine, alışılmışın dışında yepyeni bir deneyim dünyasına dahil oluyor. Uygulama ustalara kendilerini yansıtan bir avatar oluşturma, verilen görevleri yerine getirdikçe başarı rozeti kazanma gibi interaktif ve eğlenceli bir dünya sunuyor. Ustalar kazandıkları rozetlerle süpriz fırsatları yakalarken kullandıkları Fawori ürünlerindeki barkodları okutarak uygulamadaki çarkıfelekten anında deneyim ve hediyeler kazanma şansına sahip oluyor. 

Alişan, jingle'ını da seslendirdiği reklam filminde uygulamayı indiren bir boya ustasını sürprizler ve fırsatlarla dolu Fawori Dünyam'da eğlenceli bir gezintiye çıkarıyor.

Fawori Dünyam'ın reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=T95ZzvM5uwk