Poblenou
Haberler / Banyo-Mutfak / Poblenou, Akdeniz sıcaklığını evinize getiriyor

Poblenou, Akdeniz sıcaklığını evinize getiriyor

Banyo-Mutfak 14.01.2021 11:00

Silestone’un yeni koleksiyonu Loft’ta yer alan Poblenou, tasarım ve rengiyle mekanlara sıcaklık katıyor.

Cosentino'nun doğal taş endüstrisinde devrim oluşturan markası Silestone'un, her bir rengi dünyanın ikonik endüstriyel bölgelerinden ilham alan yeni koleksiyonu Loft'ta yer alan Poblenou, tasarım ve rengiyle mekanlara sıcaklık katıyor. Sıcak ve hafif mat gölgeler içeren gri tonların hayat verdiği Poblenou, kış aylarında Akdeniz esintisini evinize getiriyor. 

 
Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino'nun endüstride devrim oluşturan markası Silestone, renk ve tasarımlarıyla yüzeylerin geleceğini şekillendiriyor. Cosentino'nun endüstriyel tasarımdan ilham alarak şekillendirdiği yeni koleksiyonu Silestone Loft'ta yer alan Poblenou, ilhamını Barselona'daki sanayi devriminin merkez üssü ve günümüzün en modern ve yenilikçi mahalleleri arasında yer alan Poblenou'dan alıyor. Endüstriyel görünüme sahip Poblenou, mevsim fark etmeksizin girdiği her alanda Akdeniz havası estiriyor. 

Rahatlatıcı bir ambiyans veriyor 

Poblenou'nun özgün ve sıcak renkleri, endüstriyel binaları, sanat galerileri, barlar ve işletmelerle çevrili muhteşem loft alanlarının yaşanmışlığını temsil ediyor. Yüzeyinde çok ince damarlar bulunan sıcak, gri tonu ve parlaklık katan kumlu arka planıyla Poblenou, rahatlatıcı bir doku ve iç ısıtan bir ambiyans veriyor. 

5 farklı renk seçeneği sunuyor

Endüstriyel tasarım trendinden esinlenerek hayat verilen Silestone Loft koleksiyonu Camden, Poblenou, Seaport, Nolita ve Corktown olmak üzere toplam 5 renkten oluşuyor. Her renk ismini, kendine özgü tarihi ve endüstriyel tarza sahip ikonik bir endüstriyel bölgeden alıyor. Yeni koleksiyonda ayrıca yenilikçi ve özel HybriQ+ teknolojisi de ilk kez kullanılıyor.  

Geri dönüştürülebilen hammaddeler üretimde kullanılıyor 

HybriQ+ teknolojisi, şirketin çevreye, döngüsel ekonomiye ve sürdürülebilir yönetime bağlılığı ile karakterize edilen yeni bir üretimin ilk adımı oluyor. Bu teknolojiyle birlikte Cosentino'nun üretim süreci yüzde 98 geri dönüştürülmüş su ve yüzde 100 yenilenebilir enerji kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bu yenilikçi süreçte cam gibi geri dönüştürülebilen ve yeniden kullanılabilen hammaddeler üretimde yer alıyor.