bien
Haberler / Banyo-Mutfak / Bien'in Water Flowbox Sistemleri ile banyolar şık ve zarif olacak

Bien'in Water Flowbox Sistemleri ile banyolar şık ve zarif olacak

Banyo-Mutfak 03.09.2020 08:00

Bien'in Water Flowbox Sistemleri ile banyolara yönelik ankastre banyo bataryaları banyolar hem gösterişli hem kullanışlı olacak.

Bien'in tasarlayıp ürettiği Water Flowbox Sistemleri olarak adlandırılan, banyolara yönelik ankastre banyo bataryaları şık ve zarif tasarımı, ergonomik yapısı ile banyolarda kolay kullanıma imkan tanıyor.

Sektörün önemli oyuncularından Bien'in ıslak zeminlere yönelik ürün grubunda yer alan ve Water Flowbox Sistemleri olarak adlandırılan ankastre banyo bataryaları ile banyolar hem gösterişli hem kullanışlı…

Bien'in ankastre banyolar için ürettiği banyo bataryaları 3 su çıkışlı ve çevirmeli 3 çıkışlı yön değiştiriciye sahip. Tasarımları ile iddialı olan bataryalar tercih edildiği banyolarda varlığını ortaya koyuyor. Bien'in batarya serisindeki krom kaplama, altın, rose gold ve mat siyah kaplama alternatifleriyle her tarzda banyoya uygun ürünü seçme imkanınız var.

Tasarımlarının her biri birbirinden iddialı Bien, ürünlerini en son teknolojik yenilikler kullanarak üretiyor ve çağın mekanlarının vazgeçilmez unsurları oluyor.