Garaj Günleri

Yenibosna'daki Garaj Günleri'ne yetişen alıyor

AVM 05.12.2015 14:17

Yenibosna’da bir AVM’nin otopark katında düzenlenen Garaj Günleri bugün yoğun bir katılımla kapılarını açtı.

İstanbul Yenibosna'da yer alan Starcity Outlet Center, beklenen Garaj Günleri' etkinliği için 'start' verdi. AVM'nin iki kat altındaki otoparkın büyük bölümü adeta halk pazarına çevrildi.   

Starcity Garaj  Günleri

Müşterilerin indirimli ürünleri alabilmek için birbiriyle yarıştığı Garaj Günleri'nde birbirinden ünlü markalar farklı kampanyalar hazırladı. Telefondan aksesuara, giyimden mutfak ürününe kadar birçok ürün seçeneğinin sunulduğu indirim etkinliğinde 10 TL'ye gömlek ya da pantolon bulmak mümkün… 

SON GÜN 13 ARALIK

5-13 Aralık tarihleri arasında tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan aksesuara kadar her şeyi en outlet fiyatlarla bulabileceğiniz Kırmızı Garaj'da ayrıca sürpriz hediyeler de alışveriş çılgınlarını bekliyor. Garaj Günleri'nde toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan, hafta içi 10 TL'lik food parayla dilediği lezzeti alabiliyor. Hafta sonu ise Pin House'dan 1 oyun bowling veya 7D Cinema keyfi Starcity'nin hediyesi oluyor. 

avmnin otopark alanı garaja döndü

ECE ERKEN VE VEYSEL DİKER DE GARAJDA!

En moda, en hesaplı alışverişler ve açılışa özel keyifli söyleşilerin gerçekleştirileceği Garaj Günleri'ne katılan Ece Erken ve Veysel Diker Garaj Günleri'nin açılışını yaptı. Daha sonra alışveriş yapan müşterilerin arasına katılarak etkinliği renklendirdi.

ece erken starcityde

Etkinliğin ilk gününün hafta sonuna denk gelmesi ise yoğun bir ilgiye neden oldu. Yüzde 90'a varan indirimli ürünleri almak isteyenler kasada uzun kuyruklar oluşturdu.     

Emlaktasondakika.com/Emine Pile