Viaport Venezia AVM

Viaport Venezia AVM yarın açılıyor!

AVM Zeynep Karabağ 30.07.2015
2 bin konutluk Viaport Venezia'nın alışveriş merkezi Viaport Venezia AVM sonunda yarın açılıyor.
Türkiye'nin en değerli yatırımlarından biri olarak İstanbul Gaziosmanpaşa'da Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı'nda hayata geçirilen Viaport Venezia'nın, açılışı 2 kez ertelenen AVM etabı yarın hizmete açılıyor. Outlet yaşam merkezi konseptinin öncüsü olan Viaport markası Avrupa Yakası'na taşınıyor. 

gondoldan alışveriş merkezi görünümü
 
Viaport Venezia, 2000 konut, 26 bin metrekarelik ofis alanı ve 68 bin metrekarelik kiralanabilir alandan oluşan alışveriş merkeziyle, Türkiye'nin Venedik konseptiyle tasarlanan "ilk" yaşam merkezi olma özelliğini taşıyor. 

gondoldan alışveriş merkezi görünümü
 
1 km'lik kanallardaki gondollarıyla, İtalyan mimarisinin tüm detaylarının bir araya geldiği Viaport Venezia'da dünyaca ünlü markalar "outlet" fırsatlarıyla ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

gondoldan alışveriş merkezi görünümü
 
Nike Factory Store, Adidas, Reebok, Vakko, 4G Gizia, La Gazetta, Superstep gibi toplam 142 mağazasıyla dünya markalarının "outlet" olarak içinde bulunduğu Viaport Venezia'da, San Marco Meydanı'nın yanında yer alan yeme içme alanları da sosyal yaşamın adresini değiştiriyor.

Viaport Venezia Alışveriş Merkezi'nin ilk olarak 10 Temmuz'da açılacağı duyurulmuş, ardından açılış 16 Temmuz tarihine ertelenmişti.

Viaport Venezia AVM

AVM