Viaport bahar şenliği

Viaport bahar şenliği başlıyor!

AVM Ayşe Özlem Kuruca 02.05.2015
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Viaport Asya, baharın gelişini büyük coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor.
23 Nisan'ı çocuklara ayıran Viaport, Mayıs ayı için gençlere büyük sürprizler hazırlıyor. Ziyaretçi memnuniyeti her şeyin üstünde tutan Viaport, düzenleyeceği "19 Mayıs Gençlik Festivali"yle Mayıs ayını gençler için bayrama dönüştürecek.

Her hafta sonu birbirinden eğlenceli aktivitelerle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Viaport, Mayıs ayında da eğlencenin merkezi olacak. ‘Viaport Bahar Şenliği' kapsamında her hafta çeşitli aktivitelerin düzenleneceği alış ve yaşam merkezinde, özelliklere gençlere yönelik etkinlikler ziyaretçilerin unutamayacağı anılara dönüşecek.

Gençler Viaport Gençlik Festivali'nde eğlenecek

Türkiye'nin en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan ve Nisan ayını çocuklara ayıran Viaport, Mayıs ayını gençlere hediye ediyor. Tırmanma duvarları, rodeo'lar, şişme oyun parkurları ve sürpriz konserlerle gençleri sınırsız eğlenceye davet eden Viaport, Gençlik Festivali'yle kampüs tadında şenlik düzenliyor. Viaport Animation Team tarafından organize edilen eğlenceli yarışmalarla gençlere heyecanlı anlar yaşatacak olan Viaport, sürpriz hediyelerle de tüm gençleri sevindirecek. Ayrıca 19 Mayıs haftasında Atatürk ve 19 Mayıs Sergisi Viaport'ta ziyaretçilerle buluşacak. 

“En güzel anne benim annem”

Viaport Mayıs ayının en özel günlerinden biri olan Anneler Günü'nde ise anneler için, “En güzel Anne Benim Annem” konseptli etkinlikler düzenleyecek. Viaport Moda Meydanı'na kurulacak olan alanda, anneler makyaj ve saç bakımı yaptırırken, minikler ise annelerine uzman ekibimiz tarafından keyifli vakit geçirecek. Viaport ayrıca 1500 anneye gül ve karanfil dağıtacak.

Baharın simgesi kelebekler Viaport'ta!

Türkiye'nin en büyük açık hava konseptli alışveriş ve yaşam merkezi olan, içinde ve etrafında onlarca hayvana ev sahipliği yapan göle sahip Viaport, baharın gelişiyle klasik alışveriş merkezlerinden farklı süslemeleri tercih etti. Alışveriş caddelerinde yer alan ağaç ve aydınlatma direklerine yerleştirilen kelebek süslemeleri Viaport ziyaretçilerine baharı müjdeliyor.

Viaport bahar şenliği Viaport Asya

AVM