VIALAND eğlence merkezi

VIALAND ‘Türkiye’nin En Genç Süper Markası’ oldu

AVM Emine Pile 21.09.2015
Türkiye’nin genç, dinamik ve hızlı büyüyen markalarından Vialand, Superbrands Yarışması’nda “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi oldu.
Nielsen Araştırma Şirketinin Kamuoyu ölçümleri dikkate alınarak seçilen ve yanı sıra konusunda uzman, farklı kitleleri temsil eden Seçici Kurul tarafından yapılan oylamayla belirlenen Türkiye'nin Süper Markaları arasında yer alan Vialand, yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

88 Ülkede tanınan ve en güvenilir Araştırma Etkinliklerinden biri olan Superbrands, Türkiye'de 10'uncu yılını kutlarken farklı sektörlerde yerel ve uluslar arası markaların, markalarına yaptığı yatırımları tüketici nezninde değerlendiren önemli bir ödül organizasyonu olarak tanınıyor. Süpermarka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra, teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri gibi birçok kriteri bir arada değerlendiriyor. Organizasyon; yerel ve uluslararası marka ayrımı yapmadan her ülkede, ilgili pazarda yer alan tüm markaları değerlendirmeye tabi tutuyor. 

VIALAND; YATIRIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Türkiye'nin En Genç Süper Markası ödülünün sahibi olan Vialand, Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Vialand Palace Hotel ve Gösteri Merkezi ile oluşturduğu bütünleşik konsepti dünyada bir ilk olarak öne çıkıyor. “Entegre Perakende Dünyası” olarak tanımlanan Vialand, 2015 yılı sonuna kadar 30 milyona yakın ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor ve yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=VIALAND'>VIALAND</a>'daki palyaçolar
 
Yılın ilk yarısında yaklaşık 20 Milyon Tl yatırımla “İstanbul'un Sırları” ünitesini ziyaretçileri ile buluşturan Vialand, Alışveriş Caddelerinde yaklaşık 8 Milyon TL yatırımla hizmete açtığı 2500 M² alan üzerine kurulu Wild Park ve 1 Milyon Tl yatırımla hayata geçirilen Adventureland ile Türkiye'nin 2015 yılında yatırımları hız kesmeyen markası oldu.

VIALAND PALACE, YÜZDE 80'İN ÜZERİNDE DOLULUK ORANINA SAHİP 

14.000 metrekarelik alanda, 101 odasıyla hizmet veren deluxe VIALAND PALACE Hotel, açıldığı 2014 Haziran ayından beri %80 üzerindeki doluluk oranı ile özellikle yabancı turistlerin en gözde otellerinden biri olmaya devam ediyor. Tema Park'ın hemen yanında bulunan otel, alışveriş ve eğlence alanlarına olan yakınlığı sayesinde misafirlerine konforlu ve keyifli bir şekilde şehir oteli olarak konaklama imkânı sunuyor.

Türkiye’nin En Genç Süper Markası VIALAND

AVM