v_mall_avm_isra_holding
Haberler / AVM / V Mall İstanbul AVM, İsra Holding kalitesiyle yükseliyor!

V Mall İstanbul AVM, İsra Holding kalitesiyle yükseliyor!

AVM 16.04.2021 17:26

V Mall İstanbul AVM, İsra Holding öz sermayesiyle Başakşehir'de hayata geçiriliyor. Projenin, 2023 yılında tamamlanması bekleniyor.

V Mall İstanbul AVM, İsra Holding kalite ve güvencesiyle hayata geçiriliyor. Başakşehir'de, Kanal İstanbul, Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ve İstanbul Havalimanı aksının tam ortasında yükselen V Mall AVM için ilk kazma vuruldu.

1.2 milyar liralık dev proje

İsra Holding imzası taşıyacak olan V Mall İstanbul AVM projesi, Başakşehir bölgesinin buluşma noktası olacak. Brüt 119 bin 600 metrekare inşaat alanına sahip olan V Mall AVM, 1 milyar 200 milyon liralık yatırım değerine sahip.

İsra Holding'in öz sermaye gücüyle yükseliyor

İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Başakşehir'in yıldızı olacak olan V Mall İstanbul AVM, Olimpiyat Stadı ve Millet Bahçesi'ne komşu konumda yükseliyor. 2023 yılı sonunda tamamlanıp ziyarete açılması beklenen V Mall, İsra Holding tarafından kredi ihtiyacı duymadan öz sermaye gücü ile inşa ediliyor.

Tüm ihtiyaca cevap verecek

Dünyaca ünlü mağazalar, kafeler, restoranlar, rafine lezzetler ve zincir mağazaların yer alacağı V Mall İstanbul AVM, şehrin yeni buluşma noktası olacak.