Torun Center / Torun Yapı - Torunlar GYO

Torun Yapı - Torunlar GYO firmasının Torun Center projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Torun Center projesinin blokları

Torun Center’ın değeri 1.8 milyar lira!

AVM Emine Pile 15.01.2016
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Şişli’de hayata geçirilen Torun Center projesinin değeri açıklandı.
İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından Şişli Dikilitaş Mahallesi'nde inşa edilen Torun Center projesinin gayrimenkul projesinin güncel pazar değeri tespiti yapıldı. Arsa alanı 33 bin 615 metrekare, kapalı alanı ise 246 bin 489 metrekare olan proje turizm ve ticaret alanı imarlı bulunuyor. 

Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş.'nin proje ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamaya göre Torun Center'ın tamamlanma oranına göre pazar değeri 1 milyar 891 milyon 514 bin lira.

Torun Cente'ın komşuları  Mecidiyeköy'de inşaatı devam eden Torun Center projesine komşu projeler...

Değerleme konusu taşınmaz, İstanbul'un en işlek caddelerinden Büyükdere Caddesi üzerinde yer almakta olup eski Ali Sami Yen Stadyumu'nun bulunduğu arsa üzerinde inşa ediliyor. Ayrıca Quasar İstanbul, Cevahir Alışveriş Merkezi, Trump Tower ve AVM ile Mecidiyeköy metrobüs istasyonu ve metro istasyonuna komşu konumda bulunuyor. 

Rapor detayları için tıklayın!

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Torun Center

AVM