Starcity Garaj Günleri

Starcity Garaj Günleri 1 Aralık’ta kapılarını açıyor!

AVM 30.11.2018 11:09

Starcity Outlet AVM’nin her yıl merakla beklenen ve yılın belli dönemlerinde gerçekleştirilen dev indirim garajı yarın başlıyor.

Starcity Outlet, 2018 yılının son garaj günleri için yarın kapılarını açıyor. 1-9 Aralık 2018 tarihlerinde AVM'nin garaj katında düzenlenecek olan indirim garajında dev markalar yer alacak. Sezon sonlarında düzenlenen ve her yıl yoğun bir ilgi gören garaj günleri bu yıl da büyük ilgi görecek. 

49 DEV MARKADA EFSANE FİYATLAR

Ünlü markalar ve inanılmaz indirimler 1-9 Aralık 2018 tarihlerinde herkesin merakla beklediği Starcity Outlet Garaj Günleri'nde alışveriş severler için sergilenecek. Toplam 49 markada inanılmaz indirimlerin sunulacağı Garaj Günleri'nde Altınyıldız, Armağan Oyuncak, Bambi, Bellona, Bestello, Beymen Business, Beymen Outlet, Bilik Deri, Boyner Outlet, Dagi, Derimod Depo, Divarese, Elle, Greyder, Hummel, Kiğılı, New Balance, Puma, LTB, Lufian, Süvari, Taç, Tefal gibi daha birçok marka olacak. Ünlülerin de katılım gösterdiği indirim günlerin yine renkli görüntüler oluşacak.   

YILIN EN BÜYÜK İNDİRİMİNE HAZIR MISIN?

Tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan aksesuara kadar her şey inanılmaz indirimler, her gün 10.00'dan 22.00'ye kadar Starcity Outlet Garaj Günleri'nde...