Outdoor, İstMarina AVM,
Haberler / AVM / Outdoor Ürünleri Pazarı, İstMarina AVM’de

Outdoor Ürünleri Pazarı, İstMarina AVM’de

AVM 10.11.2020 11:05

6 - 7 - 8 Kasım tarihlerinde AVM’de outdoor markalarına ait ürünler ziyaretçilere özel indirimli fiyatlarla sunuldu.

Yüksek güvenlik önlemleriyle birlikte sunduğu etkinliklerle cazibe merkezi olan İstMarina AVM ziyaretçileri ‘Outdoor Pazarı'nda bir araya geldi.  6 - 7 - 8 Kasım tarihlerinde AVM'de düzenlenen etkinlikte birbirinden keyifli etkinliklerin yanı sıra outdoor markalarına ait ürünler ziyaretçilere özel indirimli fiyatlarla sunuldu.

Sosyal aktiviteleriyle sanatın ve kültürün merkezi haline gelen İstMarina AVM, aldığı önlemlerle salgın sürecinde çalışan ve ziyaretçilerine güvenli ve sağlıklı bir sosyal yaşam ortamı sunmaya devam ediyor. 

Doğa Sana Geliyor” temasıyla 6 - 7 - 8 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ‘Outdoor Ürünleri' pazarına ev sahipliği yapan İstMarina AVM, macera ve doğa severlere keyifli bir hafta sonu yaşattı. 

3 gün boyunca devam eden etkinlikte atölye çalışmaları ve bilgilendirici eğitimlerin yanı sıra Efe Outdoor, Orcamp, Hannzal Coffee, Atlas Girişimcilik, Fıçıla, Vav Taktikal, Mekik Motors, Suunto Saatler, Fenomen Air Sports, Stanley, Atilla Bisiklet, Geo Camper, Hotomobil- Restar, Deridede, Ego tek teker ve Petrichor Camper gibi firmalarının standlarında tüm outdoor ürünler indirimli fiyatlarla tüketicilerle buluştu.

Deprem eğitimi verildi

Deprem ile ilgili hayat kurtarıcı tekniklerin aktarıldığı etkinlikte, deprem tehlikesinin oluşturduğu riskleri en aza indirmek için deprem öncesi alınması gereken önlemler, deprem sırasında doğru davranış şekli ve deprem sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgiler ziyaretçilerle paylaşıldı. 

3 gün boyunca outdoor eğitimcileri tarafından verilen “Doğada Hayatta Kalma Teknikleri Eğitimi”nin yanı sıra etkinlik süresince bisiklet kültürü ve sporu hakkında da önemli bilgiler paylaşıldı. Etkinlikte aynı zamanda deri cüzdan atölyesi, atış poligonu ve tek teker ile AVM içi sürüş gibi birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu etkinliklere yer aldı. 

Çekilişle talihliler ödüllendirildi

Her yaştan insanı bir araya getiren etkinlik kapsamında birçok katılımcı aynı zamanda sosyal medyada çekiliş fırsatı yaşadı. @istmarinaavm adresinde düzenlenen çekilişte, onlarca kişi outdoor temalı çeşitli hediyelerin sahibi oldu.