Optimum Outlet'te Özcan Deniz izdihamı yaşandı!
Haberler / AVM / Optimum Outlet'te Özcan Deniz izdihamı yaşandı!

Optimum Outlet'te Özcan Deniz izdihamı yaşandı!

AVM 07.04.2013 08:58

Özcan Deniz, Evim Sensin filminin DVD-VCD ve filmde yer alan müziklerin bulunduğu albümün imza günü için, İstanbul Optimum Outlet D&R’da hayranlarıyla buluştu

 

Seslendirdiği şarkılar kadar, rol aldığı dizi ve filmlerde canlandırdığı karakterlerle de milyonların gönlüne taht kuran Özcan Deniz, İstanbul Optimum Outlet D&R mağazasında hayranlarıyla buluştu. Yönetmenliğini yaptığı ve başrol oyuncusu olduğu Evim Sensin filminin, piyasaya yeni çıkan DVD – VCD ve filmin müziklerinin yer aldığı albümün imza gününde Özcan Deniz, sevenleriyle bol bol sohbet edip fotoğraf da çektirdi. İstanbul Optimum Outlet D&R'da düzenlenen imza gününde, sıcak tavırlarıyla bir kez daha kalpleri fetheden Özcan Deniz'e hayranları da büyük ilgi gösterdi. Özellikle küçük hayranlarıyla bol bol şakalaşan Deniz, onlarla da sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.
 
Ünlü sanatçı Özcan Deniz, vizyona girdiği dönemde pek çok filmi geride bırakarak büyük bir gişe başarısı yakalayan Evim Sensin'in gördüğü ilgi için hayranlarına, “Bugün sizlere teşekkür etmek için buradayım. Film vizyona girdiğinde ona gösterdiğiniz ilginin dışında, şimdi yeni satışa çıkan DVD ve müziklerinin yer aldığı albüme de büyük ilgi gösterdiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum,” dedi. Evim Sensin filminin aldığı tepkiden çok mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen Özcan Deniz, yeni filminin çalışmalarına da başladığını açıkladı.
 
Sosyette