Neomarin AVM, İlhan Şeşen ve  Gönül Dostu Füsun'u ramazan boyunca ağırlayacak!

Neomarin AVM, İlhan Şeşen ve Gönül Dostu Füsun'u ramazan boyunca ağırlayacak!

AVM Hüseyin Belibağlı 24.07.2012
Best Fm’in en sevilen DJ’lerinden Gönül Dostu Füsun ve İlhan Şeşen Ramazan ayı süresince her Pazar günü Neomarin’de ziyaretçilerimizle birlikte olacak
 

Sanat hayatında 41. yılını geride bırakan Türk pop müziğinin amcası, ünlü sanatçı İlhan Şeşen Ramazan ayı boyunca her Pazar günü 18:30 – 19:30 saatleri arasında Neomarin AVM'de sahne alacak ve unutulmaz şarkılarını sevenleri ile birlikte söyleyecek. 
 
Best FM'in en sevilen radyo programcılarından biri olan Gönül Dostu Füsun da İlhan Şeşen'in öncesinde konukları ile yapacağı keyifli sohbeti ve katılımcılarımızla oynayacağı mini oyunlar ve sürpriz hediyeler ile sizlerle birlikte olacak.
 
Neomarin yıl boyunca devam edecek en özel etkinlikleri ve kampanyaları ile vazgeçilmez adresiniz olacak.
 
www.neomarin.com.tr
 
Neomarin Pendik AVM Hakkında
 
İstanbul'un gelişen bölgelerinden Pendik; 1.85 milyonluk nüfusu, Neomarin'in etrafında yapılan yeni iş merkezleri ve rezidanslarla bölgesel gelişimini sürdürüyor. Bu gelişen bölgenin merkezinde yer alan Neomarin'e ulaşım ise çok kolay; ziyaretçiler E-5 otoyolundan kendi araçları ile gelebilecekleri gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak veya yaya olarak da Neomarin'e rahatlıkla ulaşabilirler.
 
Neomarin;  hipermarket, elektronik market, çocuk eğlence alanlarının yanı sıra toplam  130 ulusal&uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restorant&cafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Ayrıca Neomarin'de Anadolu yakasının en büyük kapalı çocuk oyun alanı Safari Park 3.000 m2 alanda, Teras Go-kart ise 1500 m2'lik alanda hizmet vermektedir.
 

Go-kart Safari Park Neomarin İlhan Şeşen Gönül Dostu Füsun Best FM pendik hipermarket elektronik market çocuk eğlence alanları

AVM