metrogarden

Metrogarden AVM, minik tasarımcıları ağırlayacak!

AVM 18.01.2019 10:32

Minik tasarımcılar Atölyesi, 23 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Metrogarden AVM'de açılacak.

Metrogarden AVM “Minik Tasarımcılar Atölyesi” ile çocukları hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. 06 -14 yaş aralığındaki çocuklar Ipad' lerin yardımı ile Metrogarden AVM' nin karakterini tasarlayacaklar ve dijital tasarımı keşfedecekler. 23 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında rezervasyon ile etkinliğe katılım sağlayabilirler.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy'ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM çocuklara keyifli ve öğretici bir deneyim yaşatacak. 23 Ocak tarihinde başlayacak ve 3 Şubat tarihine kadar devam edecek etkinlikte çocuklar Ipad'ler yardımıyla dijital tasarımı keşfedecekler. Öğrendikleri bilgileri pratiğe dönüştürecek çocuklar, Metrogarden AVM'nin karaketerini tasarlayacaklar. Etkinliğe 13.000 -19.00 saatleri arasında yapılacak seanlarda 06-14 yaş arasındaki Metrogarden AVM ziyaretçileri katılabilecek.

Etkinlik boyunca tasarlanan karakterler içerisinden ön eleme yapılacak ve seçilen karakter tasarımları 20 Şubat – 20 Mart tarihlerinde www.miniktasarımcilar.com sitesinde oylamaya sunulacak. Sonuçlar Nisan ayında açıklanacak.