Mall of Antalya
Haberler / AVM / Mall of Antalya AVM kapılarını ziyaretçilerine açtı

Mall of Antalya AVM kapılarını ziyaretçilerine açtı

AVM 29.04.2017 15:40

Türkiye'nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Mall of Antalya, açıldı.

Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet'in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya açıldı. Yapımına 2016 yılı başında başlanan 131 bin m2 inşaat alanına sahip Mall of Antalya, Deepo Outlet ile birlikte 71 bin m2 kiralanabilir alanı ve toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi'nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.

Torunlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun önderliğinde Mall of Antalya yapımında emeği geçen firmalar, mağazaların yöneticileri ve ziyaretçiler eşliğinde yeni açılan AVM'de ilk tur gerçekleştirildi. Mall of Antalya AVM'nin ilk müşterileri, Elle mağazasından alışveriş yapan Rus çift, Aziz Torun ve Mall of Antalya Müdürü Cem Livanelioğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mall of Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapan 144 mağazası, 4000 m2'lik yeme içme alanı ve 1600 m2 ile Antalya'nın en büyük kapalı çocuk oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yatay ve iki katlı mimarisi, ferah koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip geniş foodhall alanı ile beğeni toplayan Mall of Antalya, ziyaretçilerine farklı lezzetleri bir arada sunuyor.

3 bin araçlık otopark kapasitesine sahip alışveriş kompleksine, şehrin farklı yerlerinden ziyaretçiler otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşabiliyor.

Mall of Antalya'nın açılış etkinlikleri 12 Mayıs'ta Murat Boz konseri ile devam edecek. Pop müziğin sevilen ismi Murat Boz, 12 Mayıs Cuma günü saat 20.30'da açılış konserinde Antalyalı hayranları ile Mall of Antalya'da bir araya gelecek.