İstMarina AVM, Off-Road,
Haberler / AVM / İstMarina AVM’de Off-Road tutkunları buluşacak!

İstMarina AVM’de Off-Road tutkunları buluşacak!

AVM 14.10.2020 14:48

Türkiye’de Motorsporları fotoğraf sergisi, 16 – 17 ve 18 Ekim’de İstMarina AVM’de meraklılarıyla buluşacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi sunduğu etkinliklerle cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Ekstrem sporlar ve 4x4 Dünyası'nın önemli temsilcilerinden Off-Road hobi araçları ve adrenalin dolu Türkiye'de Motorsporları fotoğraf sergisi, 16 – 17 ve 18 Ekim'de İstMarina AVM'de meraklılarıyla buluşacak. 
 
Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan, Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezleri konumunda yer alan İstMarina Alışveriş Merkezi, dikkat çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 
 
Yüksek güvenlik önlemleriyle açık havada alışveriş ve sosyal aktivitelerine devam eden İstMarina AVM, 16 Ekim'de macera ve adrenalin tutkunlarını bir araya getiren Off-Road hobi araçları Sergisine ev sahipliği yapacak. Birbirinden güçlü ve özel tasarlanmış Off-Road araçları ve en iddialı Off-Road karavanlarının görücüye çıkacağı sergide, araçların yanı sıra ülkemizdeki yarışlardan çekilmiş adrenalin dolu ‘Türkiye'de Motorsporları' konulu adrenalin dolu fotoğraf sergisi de İstMarina Sanat alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 
 
16 – 17 ve 18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek sergi, 3 gün boyunca meraklılarına heyecan dolu bir gezinti yaşatacak. Aktiviteye 4x4 Dünyası, Crawler Karavan, Can-Am, Depar Motor, Brothers Camp, 4xFourart,  4x4 Rescue Team, Maxi Garage, Outroad Academy Turkey, General Custom Garage, Borwa Garage, Lifted34, Exp-Outdoor ve Oltay Otomotiv katılacak.