İstanbul Shopping Fest Janna Diamond’u Cevahir AVM’de ağırlayacak!
Haberler / AVM / İstanbul Shopping Fest Janna Diamond’u Cevahir AVM’de ağırlayacak!

İstanbul Shopping Fest Janna Diamond’u Cevahir AVM’de ağırlayacak!

AVM 31.05.2012 09:33

Elli dört yıllık tecrübesiyle kadın ruhuna hitap eden ürünlere imza atmayı başaran Janna Diamond, 09-29 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest'e, Cevahir AVM'deki mağazasıyla katılıyor

Elli dört yıllık tecrübesiyle kadın ruhuna hitap eden ürünlere imza atmayı başaran Janna Diamond, 09-29 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest'e, Cevahir avm'deki mağazasıyla katılıyor. Butik bir anlayışla hizmet veren, benzersiz ve kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeken Janna Diamond, evladiyelik nitelikteki takılarını uygun fiyatlarla sunmak için mücevherseverleri bekliyor.

Farklı değerli taşlarla bezenmiş göz kamaştırıcı ürünleri ile öne çıkan markanın koleksiyonunda, broştan alyansa, gerdanlıktan küpeye her çeşit mücevher bulunuyor. Erkeklere yönelik ürünleri ile de kendi alanında farklılaşan Janna tasarımcılarının detaylara verdiği önem, hayranlık uyandırıyor. Janna'nın "pırlanta işlemekteki gücü" ve çalışanlarının profesyonelliği, mücevher alanında sıyrılan isimlerden olmasını sağlıyor.

Haberler.com