İstanbul Shopping Fest 2013 Cevahir AVM'de  8 Haziran'da başlıyor!
Haberler / AVM / İstanbul Shopping Fest 2013 Cevahir AVM'de 8 Haziran'da başlıyor!

İstanbul Shopping Fest 2013 Cevahir AVM'de 8 Haziran'da başlıyor!

AVM 13.05.2013 14:02

İstanbul Shopping Fest 2013’te Cevahir Alışveriş Merkezi alışverişin en keyifli ve eğlenceli halini birbirinden eğlenceli etkinlikler, sergiler, indirimler ve sürprizlerle karşılıyor

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, 8-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Shopping Fest 2013'e özel etkinlikler düzenliyor. Etkinlikler kapsamında ziyaretçilerine doyumsuz alışveriş ve eğlence keyfi sunan Cevahir, renkli etkinlikleriyle festivalin büyüsünü tüm İstanbul'a yaşatmayı amaçlıyor.

 Cevahir Havalara Uçuruyor

“Havalara Uçarım” etkinliği ile Shopping Fest süresince Cevahir AVM'den 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, festival coşkusunu doyasıya yaşayacaklar. Etkinlik alanına gelen ziyaretçiler, alışveriş yapmaktan en çok keyif aldığı kategoriyi seçerek dev ekranın önünde zıplayarak kendi Flipbook'unun sahibi olacak.
 
Geçmişten Günümüze Moda

Cevahir AVM, Shopping Fest süresince düzenleyeceği “Geçmişten Günümüze Moda” sergisinde 1920- 2000 yıllar arasında Türkiye'de ve dünyada gerçekleşen moda akımları ve modanın geçirdiği değişimleri fotoğraflarla ziyaretçilerine sunulacak. Modanın her 10 yılda bir geçirdiği değişimler ve bunlar hakkında bilgilerin yer alacağı fotoğraf sergisine modacıların ve alışveriş tutkunlarının yoğun ilgisi bekleniyor.
 
Cevahir'de Müzik Keyfi

İstanbul Cevahir'de, 14 Haziran'da sahne alacak olan ünlü violinist Ceren Aksan ve Eva Trio Rider: Özel tasarım elektrik kemanları, renkli kostümleri, hareketli müzikleri, koreografileri vedansçılarıyla Cevahir Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine müzik şöleni sunacak.

Shopping Fest Sosyal Medya Etkinlikleri

Cevahir AVM, İstanbul Shopping Fest boyunca festival coşkularını içeren videoları Vine'a yükleyen ve #alisverisinrenkleri hashtag'iyle Twitter'da paylaşanlar arasından jüri tarafından seçilen kişiler sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

İstanbul Cevahir, 15-21 Haziran arasında alışveriş merkezi içerisinde kuracağı “Twitter Hediye Standı” etkinliğiyle #hediyelercevahirde  hashtag'iyle Shopping Fest alışverişkeyfini içeren en iyi slogan sahiplerine Cevahir AVM “Twitter Hediye Standı”ndan bir hediye düşürme imkânı verecek.

www.istanbulcevahir.com

www.facebook.com/istanbulcevahiravm