meydan avmnin havadan görüntüsü

Gülaylar Group, Meydan AVM'yi 90 milyon TL'ye yeniliyor!

AVM Sinem Öztürk 17.01.2016
Gülaylar Group, Metro Grup’tan satın aldığı Meydan AVM’nin çehresini değiştiriyor.
Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinde Gülaylar Group tarafından yenilenen Metro AVM'den bahsetti. İşte o yazı; Daha önce hiç girmediğim bir mekanda yemek yemek durumunda kalırsam, oranın hijyen olup olmadığını anlamak için göz attığım ilk yer tuvalet olur.

Tuvaleti benden geçer not almayan hiçbir yerde yemek yemeyen biri olarak Ümraniye Meydan AVM'de gördüğüm bir tabloyu yazmadan edemedim.

Ne lüksün zirvesi Dubai'de ne Uzak Doğu'nun Las Vegas'ı Makau'daki dünyanın en ünlü markalarının olduğu AVM'lerde, Ümraniye Meydan AVM'deki gibi lüks tuvalet var. Meydan AVM'de sadece kadın ve erkek tuvaleti yok, çocuk tuvaleti bile var.

Gülaylar Group, Metro Grup'tan satın aldığı Meydan AVM'nin epeydir çehresini değiştiriyordu.

Meydan'ın lüks bir bekleme salonu olan tuvaletlerini gördükten sonra genel müdür Kazım Çizmeci'den yapılanlar hakkında bilgi almadan edemedim.

90 milyon TL harcayıp Meydan AVM'yi yenileyen Gülaylar Group'un burada yapacağı yeniliklerden biri Kidsmall. Meydan AVM'deki marka sayısını 70'ten 165'e çıkaracak olan şirket, yapacağı KidsMall'ın işletmesi için Jokerland'la anlaştı. Ikea'yla birlikte yılda 32 milyon kişinin geldiği Meydan AVM, haziran ayında açılacak Kidsmall ile çocukların da gözdesi olacak.

Gülaylar Group Meydan AVM

AVM