Future Park / Hiper Gayrimenkul Geliştirme

Hiper Gayrimenkul Geliştirme firmasının Future Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Future Park Mall

Future Park Mall'da dükkanlar satışta!

AVM Zeynep Karabağ 15.04.2016
Konut, otel ve alışveriş merkezi konseptiyle hayata geçirilen Future Park İstanbul'un alışveriş merkezinde dükkanlar satışa çıktı.
Hiper Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen Future Park İstanbul, 1,800 konut yanı sıra 3 katlı AVM'den meydana geliyor. 135 dükkanın hizmet vereceği Future Park İstanbul projesi, Esenyurt - Haramidere'de yükseliyor. 

Future Park Mall'da mağazalar cadde ve iç mağazalar olmak üzere ayrılıyor. AVM, yemek, mücevher, tekstil ve züccaciye katlarından oluşacak. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Future+Park+Mall'>Future Park Mall</a>

Future Park Mall'da fiyatlar 337 bin dolardan başlıyor

Projede konutların yıl sonunda, AVM'nin ise 2017 Haziran'da teslim edilmesi planlanıyor. 9 blok halinde yükselen Future Park İstanbul'da dükkanlar satışa açıldı. Alanları 31 metrekare dükkanların fiyatları 337 bin dolardan başlıyor. 

35 bin metrekare arsa üzerine kurulan Future Park Mall bünyesinde; 1100 araç kapasiteli otopark, 20 ila 50 metrekare arasında değişen 100 adet kiralanabilir alan, 5 bin metrekarelik sağlık merkezi, 500 metrekarelik çocuk eğlence merkezi, 6 salonlu sinema, 1250 metrekarelik süper market, 1500 metrekarelik bir yapı market mevcut.

Future Park İstanbul'da daireler akıllı ev sistemiyle donatılıyor. Yüzde 10 peşin ve 48 ay 0 faiz imkanlarıyla dikkat çeken projede, bir otel de hizmet verecek.

Future Park Mall hiper gayrimenkul esenyurt konut haramidere proje

AVM