Esas Aeropark / Esas Holding Gayrimenkul

Esas Holding Gayrimenkul firmasının Esas Aeropark projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Esas 67 Burda, Esas Gayrimenkul

Esas Gayrimenkul'ün yeni yatırımı Esas 67 Burda oldu!

AVM Emine Pile 06.05.2015
Esas Holding’in yükselen değeri Esas Gayrimenkul; ticari gayrimenkul alanında yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.
Esas Gayrimenkul; Türkiye'nin coğrafi konumu ve yer altı zenginlikleri ile en önemli illeri arasında yer alan Zonguldak'taki Demirpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni satın alarak; yeni yatırımı Esas 67 Burda'yı hayata geçirdi.

Esas Holding bünyesinde ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yurt dışında satın alma ve birleşme; Türkiye'de ise satın alma ve sıfırdan yatırım stratejisi ile ilerleyen Esas Gayrimenkul; coğrafi konumu, genç üniversite nüfusu ve yer altı zenginlikleri ile Türkiye'nin yüksek büyüme potansiyeline sahip ili Zonguldak'ta yer alan Demirpark Alışveriş ve Yaşam Merkezini satın alarak yeni yatırımı Esas 67 Burda'yı hayata geçirdi. 

Zonguldak'un yeni yaşam merkezi olacak!

Esas Gayrimenkul'un 11 bin metrekare alan üzerine kurulu Esas 67 Burda AVM yatırımı; 62 mağazası ile ulusal ve dünya markalarını tek bir çatı altında buluşturuyor. 500 araç kapasiteli 4 otoparkı ve 5 mağaza katı bulunan Esas 67 Burda'nın kiralanabilir alanı ise yaklaşık 22 bin metrekareyi kapsıyor. Ayda ortalama 400 bin; yılda ortalama 5 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Esas 67 Burda; ziyaretçilerine alışveriş keyfi sağlayacak olan konsept mağazalarının yanı sıra keyifli yeme-içme alanlarını da müşterilerin beğenisine sunuyor. Esas 67 Burda yatırımı ile Zonguldak'ta; eğlence alanları, sinema salonları, düzenli aktiviteleri bünyesinde buluşturan; şehrin yeni buluşma ve yaşam noktası haline gelecek bir merkez oluşturuluyor. 

Yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor!

Esas Gayrimenkul ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Esas 67 Burda” perakende lansmanında Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erhan Kamışlı: “Türkiye'deki ve yurt dışındaki yatırım fırsatlarına odaklanmış en yenilikçi şirketler arasında yer alan Esas Gayrimenkul olarak; güçlü inancımız ve sonsuz emeklerimizle faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerde ticari gayrimenkul alanının dinamiklerine yön veriyoruz. Bu anlamda bugün burada sizlerle buluşmamızın asıl sebebi ve heyecan kaynağı olan, Türkiye'nin coğrafi konumu ve yer altı zenginlikleri ile en önemli illeri arasında yer alan Zonguldak'taki yeni satın alma yatırımımızı hayata geçirmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.” dedi. 

Esas 67 Burda Esas Gayrimenkul

AVM