Endülüs Park / Endülüs Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş.

Endülüs Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. firmasının Endülüs Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Endülüs Park rezidans avm

Endülüs Park AVM ne zaman açılacak?

AVM Zeynep Karabağ 27.12.2014
Adını aldığı Endülüs’ün yüzyıllarca sanata ilham veren izinden giderek yaşamın enerjiye dönüştüğü bambaşka bir ortam sunuyor Endülüs Park...
“Bursa'da Yeni Bir Buluşma, Sosyalleşme, Eğlenme, Alışveriş ve Yaşam Noktası” olarak lanse edilen Endülüs Park Rezidans & AVM, Balat'ta konumlandırılıyor.

Endülüs Park AVM ve Rezidans 95 bin 500 metrekarelik bir inşaat alanında; tamamı akıllı ev konseptine sahip rezidansların yanı sıra moda başta olmak üzere, aksesuar, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve ev tekstili gibi farklı alanlardaki dünya markalarını tematik mağazacılık anlayışı ile Eylül 2015 tarihinde Bursalıların hizmetine girecek...

endüslü park avm

Üstü açık AVM!

Bursa'da bir ilk olarak üstü açık alışveriş merkezi konseptiyle hayata geçirilen Endülüs Park'ta klasik fast-food katı olmayacak. Bunu yerine AVM'nin önünde dünyaca ünlü kafe ve restoranlar Bursalılara gerçek Küba, Meksika ya da Gürcü mutfağını sunacak.

endülüs park dükkanları

Rezidansında bulunan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve aynı metrekarelerde dubleks, 250 konutun tamamı gerçek akıllı ev projesi olarak hayata geçirilecek. 

Lokasyon avantajı ile bir adım ötede olan Endülüs Park, İDO, BUDO, Yüksek Hızlı Tren (YHT), Metro istasyonlarına geniş ulaşım ağına sahip. 

Endülüs Park İletişim Bilgileri;

Web: http://www.enduluspark.com/
Telefon: 0224 242 52 58

Endülüs Park Endülüs Park rezidans bursa alışveriş merkezi

AVM