Ece Türkiye
Haberler / AVM / Ece Türkiye, AVM'lerde Help Steps ile adımları iyiliğe çevirecek

Ece Türkiye, AVM'lerde Help Steps ile adımları iyiliğe çevirecek

AVM 18.02.2021 16:23

ECE Türkiye, yönetiminde bulunan AVM'lerde adımları bağışa çevirebilen bir uygulama olan Help Steps ile iş birliği yapıyor.

ECE Türkiye yönetiminde bulunan İstanbul'daki Marmara Park, Aqua Florya, Antalya'daki TerraCity ve Antalya Migros, Afyonkarahisar'daki Park Afyon ve Eskişehir'deki Espark alışveriş merkezleri, adımları bağışa çevirebilen bir uygulama olan Help Steps ile iş birliği yapıyor. İş birliği çerçevesinde ECE Türkiye genel merkezi ile Marmara Park, Aqua Florya, TerraCity, Antalya Migros, Park Afyon ve Espark Alışveriş Merkezi çalışanlarının yanı sıra AVM ziyaretçilerinin attığı adımlar “Attığımız Her Adımda İyilik Var!” projesi üzerinden bağışa dönüşecek.

Help Steps uygulaması, akıllı telefon kullanıcılarını harekete teşvik ederek sağlıklı yaşama dikkat çekerken, bağış yapma motivasyonu da sağlıyor. Help Steps uygulamasını ücretsiz olarak IOS ve Android cihazlarına indiren kullanıcılar, cep telefonları ceplerindeyken tüm gün her zamanki gibi yürüyor. Bu adımlar aynı zamanda bir adımsayar olan Help Steps uygulamasında birikiyor. Ardından akşam saat 24.00 olmadan kullanıcılar uygulamaya girip ‘Adımlarımı HS'ye çevir' butonuna basıyor ve kısa bir reklam izliyor. Adımları HS puanına dönüşen kullanıcılar bu puanları ihtiyaç sahibi bireysel yararlanıcılar veya sivil toplum kuruluşlarına bu uygulama üzerinden bağışlıyor.

Projenin duyurusu, alışveriş merkezlerinin iç alanlarında ve sosyal medyada yapılacak. “Attığımız Her Adımda İyilik Var!” projesine katılmak isteyen ziyaretçilerin uygulamayı yükledikten sonra AVM davet kodunu girmesi yeterli olacak. Adımların günlük TL karşılığına göre hesaplanacak toplam tutar, kullanıcıların Help Steps hesabında görülecek. Kullanıcılar, biriktirdikleri tutarı uygulama içerisindeki Kızılay, KAYD, AHBAP, HAÇİKO, TOG, TEGV, TOFD, UCİM gibi 21 kurumdan seçtiğine bağışlayabilecek. Ayrıca taraftarlar da Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübü'ne adımlarını bağışlayarak destek olabilecek.

Davet kodları:

Marmara Park MARMARA2021

Aqua Florya AQUA2021

Espark ESPARK2021

TerraCity TERRACITY2021

Antalya Migros AVM AMIGROS2021

Park Afyon PARKAFYON2021