Deposite Outlet

Deposite Outlet’te Garaj Günleri’ni kaçırmayın!

AVM 16.11.2017 11:38

‘365 gün indirimin adresi’ sloganı ile dikkat çeken Deposite Outlet AVM’de Garaj Günleri başladı.

İndirimli alışverişin vazgeçilmez adresi Deposite Outlet'te Garaj Günleri ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 9-20 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Garaj Günleri'nde giyim, aksesuar, ayakkabıdan mücevherata, oyuncaktan çantaya kadar aradığınız her şeyi inanılmaz indirimlerle bulmak mümkün. 

9 Kasım günü kapılarını açan ve Boyner, Hummel, Lotto, Flo, Kığılı, Toyzz Shop, Opmar Optik, Saat&saat, Altınyıldız, Hotiç gibi birçok ünlü markanın katıldığı Garaj Günleri'nde inanılmaz indirimler sizleri bekliyor. 

Deposite, Avrupa Yakası'nın gelişim bölgesi İkitelli-Atatürk Bulvarı'nda, Organize Sanayi Bölgesi'nin hemen girişinde, merkezi bir konumda yer alıyor.

Geçtiğimiz aylarda Starcity Outlet tarafından gerçekleştirilen ve büyük ses getiren Garaj Günleri'nin Deposito Outlet'te de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

9-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Garaj Günleri'ndeki dünyaca ünlü markaların outlet fırsatı için son 5 günü kaçırmayın!

Adres: Atatürk Bulvarı, İKİTELLİ-İstanbul