Cevdet Yılmaz’dan Elazığ’daki MİSLAND yönetimine teşekkür!

Cevdet Yılmaz’dan Elazığ’daki MİSLAND yönetimine teşekkür!

AVM 31.08.2012 12:11

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ilk defa gezdiği MİSLAND’ı çok beğendiğini belirterek, yatırımı gerçekleştiren MİSLAND yönetimine teşekkür etti

 

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ilk defa gezdiği MİSLAND'ı çok beğendiğini belirterek, yatırımı gerçekleştiren MİSLAND yönetimine teşekkür etti.

BAKANDAN MİSLAND YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR…

Ramazanın son günü Elazığ'a gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, şehrin vizyon yatırımı MİSLAND'ı gezdi, kompleks içindeki camide teravih namazını kıldı. Yılmaz, “Şehir hayatına renk ve moral veren bu yatırımın en kısa zamanda tamamlanmasını diliyor, bu başarılı projeden ötürü Başta MİSLAND Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ olmak üzere, MİSLAND yönetimi ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

Bakan Yılmaz ile birlikte, Elazığ milletvekili Şuay Alpay, Faruk Septioğlu,Elazığ Valisi Muammer Erol,Elazığ Belediye Başkanı M. Süleyman Selmanoğlu,  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Ali Şekerdağ, AK Parti il başkanı Mahir Sönmez`i Mis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

İlk defa Misland`ı gezen Bakan Cevdet Yılmaz, yapılan yatırım karşısında hayranlığını dile getirerek, meydana getirilen eserde ve yatırımda emeği geçenlere teşekkür etti.

Bakan Yılmaz yaptığı açıklamada," Önemli bir yatırım ve böyle yatırımların, etrafında da çok güzel gelişmeler oluyor. Bu tür yatırımların başarılı olmasını temenni ediyoruz. Böylesi yatırımlar başarılı oldukça, hepimize moral aşılıyor. Ayrıca, istihdama destek ve şehir hayatına da bir renklilik katmış oluyor. Yüzme havuzlarıyla, alışveriş merkezleriyle, amfi tiyatrosuyla, çok yönlü faaliyetler içersinde bir zemin oluşturmuş oluyor. Bu eserde emek sarf eden ve projenin önemli kısımlarını açan MİSLAND yönetimine teşekkür ediyor, projeyi tamamına erdirmelerini diliyorum" dedi.