Cefic

Cefic, 3 AVM'yi 9 uluslararası ödüle layık gördü

AVM Emine Pile 18.08.2017
Cefic tarafından yönetilen 3 AVM Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde 9 uluslararası ödüle layık görüldü.
Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM, geçtiğimiz yıl gerçekleşen Minik Diş Dostları, Geppetto Usta'nın Atölyesi, Senin Mısraların ve Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor projeleri ile fark oluşturarak dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde 1'i Gold, 3'ü Gümüş, 5'i de Bronz Ödül olmak üzere toplamda 9 ödüle layık görüldü.

Cefic yönetiminde bulunan 3 AVM, dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl 14.kez verilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden kazandığı 9 ödülle büyük bir başarıya imza attı. Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 ayrı ödül tipi bulunan ödül töreni 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiriyor.

Cefic, yönetimini üstlendiği Palm City Mersin, CarrefourSA İçerenköy ve CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezlerinde “Önce İnsan” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Minik Diş Dostları” etkinliği ile Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden En İyi Müşteri Etkinliği dalında 1 Altın ve Yılın Pazarlama Kampanyası dalında 1 Gümüş Ödülü kazandı.

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi'nde, ziyaretçilerine hayal dünyasının kapılarını aralayarak; onları küçüklerin çizdiği büyüklerin yazdığı bir dünyada buluşturan “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesi ise Yılın Pazarlama Kampanyası ve Yılın İletişim ve PR Kampanyası dallarında Bronz Ödüle layık görüldü.

Cefic avm Stevie Uluslararası İş Ödülleri

AVM