bilkent
Haberler / AVM / Bilkent Center'a 20. yılında bir ödül daha!

Bilkent Center'a 20. yılında bir ödül daha!

AVM 17.03.2019 11:10

Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi kapsamında en yüksek puanı alan beş büyük AVM'den birisi Bilkent Center oldu.

20. yılını kutlayan Bilkent Center, Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi 2018'de en yüksek puanı alan beş alışveriş merkezinden biri oldu.

Ankara Kahve Festivali, Uluslararası Bilkent Sanat Festivali, Ankara Caz Festivali gibi birçok festivale ev sahipliği yapan; alışveriş, yaşam ve gastronomi merkezi Bilkent Center'a bir ödül de Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nden. Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi kapsamında, AYD ve Soysal işbirliği ile her yıl verilen ödül; güvenlik, temizlik, otopark, tuvaletler ve ortak alanlar gibi fiziksel koşullar ile hizmet kalitesi anlamında en iyi performansı gösteren alışveriş merkezlerine veriliyor. Bilkent Center, 2013 ve 2014'ten sonra üçüncü kez bu ödüle layık görüldü.

Misyonu; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı olan, ev sahipliği yaptığı birçok festival ve etkinlikle adından sıkça söz ettiren Bilkent Center, yenilenme sürecini tamamlayarak birçok ulusal ve uluslararası markayı bünyesine dâhil etti. Bilkent Center, “Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır” mottosuyla, konuklarına en kaliteli hizmeti, kendisini özel hissedeceği şekilde vermeye devam ediyor.