denize sıfır Beymen Resort Bodrum mağazasının vitrini

Beymen'den denize sıfır, marina manzaralı mağaza...

AVM Emine Pile 04.07.2015
Beymen 21. mağazası Beymen Resort'u Bodrum Yalıkavak'ta bulunan Palmarina'da hizmete açtı.
Hazır giyim sektörünün başarılı markalarından Beymen, Bodrum Yalıkavak'ta hizmete açtığı 600 metrekare genişliğindeki mağazası ile Bodrum sokaklarında geziyormuş hissi veriyor. 

Beymen tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, ünlü mimarlardan Mustafa Toner tarafından tasarlanan, 600 metrekare genişliğindeki 2 kata yayılan mağaza, gün ışığını içine alan aydınlık tasarımı ve denize sıfır konumdaki marina manzarasıyla dikkati çekiyor.

Ferah bir mağaza ortamı...

Konseptiyle müşterilerine ferah bir ortam sunan Beymen Resort'ta, markanın kendi tasarımı olan Beymen Collection ve Academia'nın yanı sıra Ancient Greek Sandals, Borsalino, Hipanema, Orlebar Brown, Oye, Tory Burch, Brunello Cuccinelli, Corneliani ID, Etro ve Hogan gibi markaların koleksiyonları yer alıyor.

Pazar ve perşembe 10.00-22.00, cuma ve cumartesi 10.00-24.00 saatleri arasında hizmet veren Beymen Resort'ta; gün boyu süren kumsal saatlerine eşlik edecek dünyaca ünlü birçok markaya ait ayakkabı, çanta, hazır giyim ve aksesuarların yanı sıra, ev dekorasyon objeleri ile yat ürünleri de bulunuyor.

Beymen Resort Bodrum

AVM