Axis İstanbul / Sur Yapı - Hayat Holding

Sur Yapı - Hayat Holding firmasının Axis İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
axis istanbul

Axis İstanbul Bayrampaşa yarın açılıyor!

AVM Uğurcan Tokay 17.05.2016
18 Mayıs 2016 günü kapılarını açacak olan Axis İstanbul AVM'de 2 bin kişi çalışacak.
Suryapı'nın Hayat Holding'le birlikte inşa ettiği Axis İstanbul AVM, 18 Mayıs 2016 günü kapılarını açıyor. Mimari tasarımı ve konumuyla öne çıkan projede 170 mağaza bulunacak. 2 bin kişiye istihdam sağlayacak olan Axis İstanbul AVM, 550 milyon dolarlık yatırım büyüklüğüne sahip. Dev AVM'nin işletmesini ise ECE  Türkiye yürütecek.

Hem AVM hem ofis

İçerisinde yer alacak ofis birimleriyle birlikte toplamda 3 bin 500 kişinin istihdam edileceği Axis İstanbul projesi, ofis birimleriyle birlikte komplike bir görüntü çizecek. İlk fazı 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olacak AVM'de, planlanan ikinci etapla birlikte kiralanabilir alan 60 bin metrekareye çıkacak.

bayrampaşa axis istanbul avm

İşte dev projenin son hali...

Axis İstanbul AVM'nin tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Suryapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas ‘Bu projemizle birlikte faaliyet halindeki ticari alan büyüklüğümüz 325 bin metrekareye çıkacak. 2017 sonuna kadar buna 410 bin metrekarelik ilave gelecek ve toplam rakam 735 bin metrekareye yükselecek. Bu portföyle birlikte 1099 mağazayla toplamda 2,3 milyar dolarlık portföy büyüklüğüne ulaşmış olacağız' ifadelerini kullandı.

Bursa Marka AVM 2017'de açılacak

Bursa'de yapımına devam edilen Marka projesiyle ilgili de son durumu aktaran Elmas ‘Bu projemizde ise AVM bölümü 2017 sonuna açılacak. Marka'yla birlikte bir çok marka Bursa'ya ilk kez girmiş olacak. Projemizde ilk olarak kiralanabilir alan 65 bin metrekareydi ancak yoğun ilgi nedeniyle bunu 75 bin metrekareye yükselttik' ifadelerini kullandı.

Axis İstanbul AVM'nin kataloğu için tıklayın!

Axis İstanbul AVM'nin künyesi için tıklayın!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Axis İstanbul AVM Axis İstanbul AVM Bayrampaşa Axis İstanbul AVM açılış tarihi Suryapı Hayat Holding ECE Türkiye

AVM