avm
Haberler / AVM / Antalya Terra City AVM'de kitap fuarı devam ediyor!

Antalya Terra City AVM'de kitap fuarı devam ediyor!

AVM 03.02.2021 09:56

TerraCity, 2 Mart’a kadar devam edecek Kitap Fuarı ile misafirlerine yüzlerce yayınevinden binlerce kitabı çok özel fiyatlarla sunuyor.

Antalya'nın premium alışveriş ve yaşam merkezi TerraCity, 2 Mart'a kadar devam edecek Kitap Fuarı ile misafirlerine yüzlerce yayınevinden binlerce kitabı çok özel fiyatlarla sunuyor

Kitap Severler TerraCity Kitap Fuarında Buluşuyor 

Antalya'nın premium alışveriş ve yaşam merkezi TerraCity, 2 Mart'a kadar devam edecek Kitap Fuarı ile misafirlerine yüzlerce yayınevinden binlerce kitabı çok özel fiyatlarla sunuyor

Antalya'da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity, sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklerle alışverişi keyifli hale getirmeye devam ediyor. TerraCity, misafirlerini bu kez bir kitap fuarıyla buluşturuyor. TerraCity'nin -1 bodrum katında düzenlenen fuarda Anayurt Yayınları tarafından farklı yayınevlerinden çıkan kitaplar çok özel fiyatlarla sunuluyor.

Antalyalılar 2 Mart'a kadar devam edecek TerraCity Alışveriş Merkezi Kitap Fuarı ile küçük büyük herkese hitap eden dünya klasikleri, kişisel gelişim, polisiye, otobiyografi-biyografi, öykü, masal, araştırma-inceleme, bilim, gençlik, şiir gibi farklı temalardaki kitapların yanı sıra dünya çapında kült olmuş romanlara kadar binlerce kitaba en uygun fiyatlarla ulaşabiliyor.  

TerraCity, misafirleri kitap fuarını gönül rahatlığıyla gezebilsin, güvenli alışveriş edebilsin ve sosyalleşebilsin diye gerekli tüm hijyen ve güvenlik önlemlerini alıyor. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimleri başarıyla geçerek Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni almaya hak kazanan TerraCity, bu belgeyle Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu'nda yer alan tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfektasyon işlemlerinin güvenilirliği, mağazaların aldığı önlemler, sosyal mesafe kuralları ve gerekli uyarı afişleri gibi tüm kuralları titizlikle uyguladığını bir kez daha kanıtlıyor.