ANKAmall

ANKAmall ziyaretçilerini 16.yüzyıla götürdü!

AVM Zeynep Karabağ 06.04.2015
ECE Türkiye tarafından yönetilen ANKAmall, karnaval ekibi eşliğinde ziyaretçilerini 16.yüzyıla götürdü.
Yenilenme çalışmaları ile birlikte yepyeni bir yüze kavuşan ANKAmall, ziyaretçilerine yaptığı sürpriz etkinliklerle unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. 

Bu hafta sonu 16. Yüzyıl teması ile gerçekleşen karnaval etkinliği,  7'den 70'e tüm izleyenleri hayran bıraktı. Tahta bacaklar, Viking kostümlü bando ekibi, döneme özgü maske ve kostümlü dans ekibi ile gerçek bir karnaval havası estirdi. Girişteki süs havuzunda  ve  AVM'nin çeşitli noktalarında canlı heykellerle karşılanan ziyaretçiler, karnaval ekibinin renkli turuna eşlik ettiler. Coşku ile karşılanan karnaval ekibi  git gide artan kalabalıkla AVM dışına taşarak gösteriye burada devam etti.

Viking, Venedik ve Perküsyon gruplarının gösterilerinin büyük ilgi gördüğü etkinlikte 21 sanatçıdan oluşan dans grubu özel maske ve kostümleriyle Vals gösterisi yaptı. Tahta bacak, jonglör, top çeviren animatörler, tek teker bisiklet gibi birbirinden renkli unsurlar da karnavala hareket kattı. Gösteriyi babalarının omuzlarında izleyen minikler, karnaval ekibiyle bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Bando takımı ile katları dolaşan karnaval ekibi,  5 Nisan Pazar günü de gösterilerini sürdürecek. 

ANKAmall'de, her hafta sonu birbirinden renkli etkinlik ve sürprizler, ziyaretçilere keyifli anlar yaşatmaya devam edecek.

ANKAmall

AVM