Verra Suites Beykoz kalitesi artık İstanbul'da
Verra Suites Beykoz kalitesi artık İstanbul'da
22.11.2018

Ankara’nın köklü firmalarından Tüfekçioğlu Grup İstanbul’da ilk konut projesine imza atarak Verra Suites Beykoz projesini hayat geçiriyor.

Tüfekçioğlu Grup, Verra Suites Beykoz projesini tanıttı
Tüfekçioğlu Grup, Verra Suites Beykoz projesini tanıttı
20.11.2018

İstanbul’da ilk konut projesine imza atan Tüfekçioğlu Grup, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yatay mimari olarak tasarlanan konut projesini tanıttı.

3. havalimanı nerede, nasıl gidilir?
3. havalimanı nerede, nasıl gidilir?
29.10.2018

3. havaliman bugün açılıyor. Vatandaşlar yeni havalimanına ulaşım nasıl sağlanacak sorularının cevaplarını arıyor.

Verra Suites Beykoz basına tanıtılıyor
Verra Suites Beykoz basına tanıtılıyor
25.10.2018

Tüfekçioğlu Grup, kurulduğu günden bu yana kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerinde konut, işyeri, otel ve yurt inşa etmeye devam ediyor.

Gül Suites projesinin tanıtımı yapıldı
Gül Suites projesinin tanıtımı yapıldı
11.10.2018

İzmir'de CCG Yapı tarafından hayata geçirilen Gül Suites projesi 12 daireden meydana gelerek butik bir proje olma özelliği taşıyor.

Düşler Vadisi Riva projesi nerede?
Düşler Vadisi Riva projesi nerede?
25.07.2018

Yılmaz İnşaat tarafından inşa edilen “Düşler Vadisi” Riva-İstanbul, Anadolu Yakası’nın en değerli bölgelerinden Beykoz Riva Mahallesi’nde yükseliyor.

İstanbul’a yakın denizi temiz plajlar nerede?
İstanbul’a yakın denizi temiz plajlar nerede?
06.07.2018

Tatil için çoğu tatilci Ege ve Akdeniz’i tercih etse de bu sıcak havalarda İstanbul’dan fazla uzaklaşmadan denize girip kumsalda güneşlenmek mümkün!

Serdar İnan nerede? Kanada'ya mı kaçtı?
Serdar İnan nerede? Kanada'ya mı kaçtı?
15.04.2018

İnanlar İnşaat'ın patronu Serdar İnan'ın Türkiye'den kaçıp Avustralya ya da Kanada yerleştiği iddia ediliyor.

'Neredeyse iki yılda bir yıkıcı deprem var bu ülkede'
'Neredeyse iki yılda bir yıkıcı deprem var bu ülkede'
10.03.2018

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de, Sahabiye Recep Mamur Camisi ve 36 derslikli ilköğretim okulu temel atma törenine katıldı.

Seba Suites Kağıthane projesi görücüye çıktı!
Seba Suites Kağıthane projesi görücüye çıktı!
27.12.2017

Seba İnşaat, Kağıthane'deki yeni konut projesi Seba Suites'i görücüye çıkardı.

Seba İnşaat, kentsel dönüşümle yıldızı parlayan Kağıthane bölgesindeki proje sayısını üçledi. Ayazağa bölgesinde gerçekleştirdiği Seba Office Boulevard projesinin teslimlerine devam eden Seba İnşaat,  Cendere'de inşa ve satış süreci devam eden,  202 daireden oluşan Seba Flats adındaki lüks konut projesini ise 2019 yılında teslim etmeyi planlıyor. Seba İnşaat, şimdi de Kağıthane'de yer alan yeni projesi; Seba Suites'i görücüye çıkardı.

Maslak-Büyükdere-Levent hattına yakın bir konumda yer alan Kağıthane, merkezi iş alanlarına yakınlığı ile cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Bu özelliği ile Kağıthane son yıllarda gayrimenkul şirketlerinin de gözdesi haline geldi. Bölgede sanayi tesisleri yerini, lüks konut ve ofis projelerine terk ediyor. Yerli ve yabancı birçok şirketin genel müdürlüklerinin yeni adresi olan Kağıthane'nin cazibesi, Dolmabahçe-Bomonti Tüneli ve Seyrantepe Metro Hattı sayesinde daha da artmış durumda. 

Yeni projesini görücüye cıkardı

Yaklaşık 23 yıldır ağırlıklı olarak İstanbul ve Bodrum'da gayrimenkul projeleri geliştiren Seba İnşaat, İstanbul'un en parlak ve en yeni yaşam, eğitim, kültür ve ticaret merkezi olan Kağıthane bölgesinde projeler geliştirmeye devam ediyor. Seba İnşaat, ilk olarak Ayazağa'da gerçekleştirdiği Seba Office Boulevard projesinin teslimlerini gerçekleştirirken; beraberinde Cendere'de 202 daireden oluşan Seba Flats adındaki lüks konut projesinin inşası ve satışlarına da 2019 yılında teslim etmek üzere devam ediyor. Seba İnşaat şimdi de Kağıthane'nin tam kalbinde yer alan üçüncü projesi olan Seba Suites'i görücüye çıkarıyor. Seba Suites 7 bin 256 metrekare arazi üzerine konumlandırıldı. Proje, 144 konut ve 23 ticari ünitelerden oluşuyor. Toplam 15 ve 11 katlı iki blok şeklinde tasarlanan projenin A bloğunda 88, B bloğunda ise 56 daire yer alıyor.  

Kağıthane'ye değer katacak proje 

60  ile 180 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projenin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Metrekaresi 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor..Projede; otopark alanında her daireye metrekaresine göre kapalı park alanı sunuluyor. 

Metro'ya 300 metre mesafede 

Kağıthane'ye değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, Kağıthane  bölgesinin Levent ve Maslak gibi İstanbul'un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde konumlandığını belirtiyor.  

Yaklaşık 2 yıllık bir süre içinde Cendere'nin dönüşümü noktasında satışına başladıkları Seba Ofis Boulevard projesinin ardından aynı bölgede Seba Flats adındaki yeni bir konut projesine başladıklarını hatırlatan Keçeli, “ Bugün, çevrede faaliyet gösteren sanayi alanları arka arkaya dönüşüme tabi tutuluyor. Bugün Cendere Vadisi Avrupa Yakası'nın yeni Bağdat Caddesi olma yolunda hızla ilerliyor.  Kağıthane'nin geleceğine güvenimiz tam. Seba Suites projemiz, Maslak'a 5 dakika Metro'ya ise 300 metre mesafede yer alıyor. Projemizin hemen yanı başında, bir süre önce hizmete giren Vadi İstanbul AVM ve Seyrantepe Metro istasyonunu Vadi İstanbul'a bağlayan Havaray Hattı yer alıyor” 

En önemli avantajı konumu 

Kağıthane'nin önemli avantajlarının başında konumunun geldiğini işaret eden Keçeli, bu konuda şu bilgileri verdi:

“İlçe Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Karaköy bölgelerinin ulaşım hatlarına oldukça yakın olmakla beraber diğer taraftan da Levent-Büyükdere-Maslak hattına yakın konumda yer alıyor. Yeni metro hattının da devreye girmesi ile beraber bu merkezlere ulaşım çok daha kolay duruma gelecek. 2018 yılında açılması planlanan Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattının bölgeye olan ulaşımı daha da rahatlatması bekleniyor. Bu proje sayesinde Kağıthane Üsküdar arası mesafe 26 dakikaya inerken, Ümraniye 39,5 dakika, Beşiktaş 10 dakika ve Mecidiyeköy 4,5 dakikaya inecek”  

Locamahal Veliefendi projesi nerede?
Locamahal Veliefendi projesi nerede?
18.08.2017

KİPTAŞ güvencesiyle Zeytinburnu’nda Veliefendi Hipodromu'nun yanı başında yükselen Locamahal Veliefendi’de ön talep toplanıyor.

Bayraktar İnşaat Adres Koru Evleri nerede?
Bayraktar İnşaat Adres Koru Evleri nerede?
18.07.2017

Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçirilen Adres Koru Evleri Sancaktepe’de yükseliyor.

Nereden ev alınır?
Nereden ev alınır?
17.07.2017

Ev alacak olan ya da alma planı yapan herkesin kafasındaki o soru... 'Nereden ev almalıyım?'

Nova Suites'te yüzde 20 indirim avantajı!
Nova Suites'te yüzde 20 indirim avantajı!
11.07.2017

Kize Yapı ve Emti İnşaat tarafından hayata geçirilen ve Maslak ve 4. Levent’e yakın konumuyla öne çıkan Nova Suites, yüzde 20 indirim avantajı sunuyor

Kordon İstanbul projesi nerede?
Kordon İstanbul projesi nerede?
08.05.2017

Ege Yapı tarafından inşa edilen Kordon İstanbul projesi Maslak ve Kağıthane'nin buluşma noktasında hayata geçiriliyor.

Başyapıt Dragos projesi nerede?
Başyapıt Dragos projesi nerede?
04.05.2017

Başyazıcı Grubu tarafından inşa edilen Başyapıt Dragos projesi, Anadolu Yakası'nın eski semtlerinden biri olan Dragos'ta hayata geçiriliyor.

Dekon Senkron projesi nerede?
Dekon Senkron projesi nerede?
03.05.2017

Dekon İnşaat imzası ile hayata geçirilen Dekon Senkron projesi Ümraniye'de inşa ediliyor.

AND Pastel projesi nerede?
AND Pastel projesi nerede?
02.05.2017

AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecek olan AND Pastel projesi Kartal'da inşa ediliyor.

3. İstanbul Başakşehir projesi nerede?
3. İstanbul Başakşehir projesi nerede?
02.05.2017

ASAF iş ortaklığı ile yapılan 3. İstanbul projesi Başakşehir'de hayata geçiriliyor.

Self İstanbul projesi nerede?
Self İstanbul projesi nerede?
01.05.2017

Kardelen İnşaat tarafından hayata geçirilen Self İstanbul projesi, Esenyurt'ta Adile Naşit Bulvarı'nda hayata geçiriyor.

Kardelen İnşaat, Esenyurt'ta 13 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde konut projesi inşa ediyor. Projede 609 adet konut yer alırken 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri tasarlanıyor. Kardelen İnşaat, projesinin ismini Self İstanbul olarak belirlerken projede yer alan dairelerin büyüklüklerini ise 66 metrekare ile 290 metrekare arasında tasarlıyor.

Self İstanbul projesini Eylül 2019'da teslim etmeyi hedefleyen Kardelen İnşaat, projenin fiyatlarını 307 bin 100 liradan başlatıyor.  Self İstanbul Fiyat Listesi Daire Tipi En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat 1+1 307 bin 100 lira 467 bin 700 lira 2+1 424 bin 700 lira 889 bin 200 bin lira 3+1 604 bin 400 lira 1 milyon 163 bin 600 lira 4+1 928 bin lira 1 milyon 234 bin 100 lira Self İstanbul ödeme planı

Self İstanbul projesinden konut almak isteyenler için birçok ödeme seçeneği sunan Kardelen İnşaat, yüzde 25 peşinatla, 36 ay vade farksız taksit ve 12, 24 ve 36. aylarda yüzde 10'luk 3 ara ödeme imkanı, ikinci olarak yüzde 30 peşinatla, 30 ay vade farksız taksit, 10, 20 ve 30. aylarda yüzde 10'luk 3 ara ödeme imkanı, üçüncü olarak da yüzde 35 peşinatla, 24 ay vade farksız taksit, 8, 16 ve 24. aylarda yüzde 10'luk 3 ara ödeme imkanı sağlıyor. Ayrıca projeden peşin para verip konut almak isteyenler içinde yüzde 20 indirim yer alıyor. Self İstanbul lokasyonu

Self İstanbul projesi, Adile Naşit Bulvarı üzerine inşa edilirken Özel Boğaziçi Sağlık Meslek Lisesi, Esenyurt 80. Yıl İlköğretim Okulu, Atatürk Havalimanı, Avcılar, Marmara Park AVM, TÜYAP, Büyükçekmece gibi yerlere yakın konumda yer alıyor.

Ayrıca Küçükçekmece Gölü, Armoni Park AVM, Atatürk Olimpiyat Stadyumu gibi yerlere de yakın konumda yer alan proje, ulaşım açısında da rahatlığı sunarken metro, metrobüs gibi ulaşım araçlarınında yanında inşa ediliyor. Proje, E-5 ve TEM bağlantılarının da yakınında.

Self İstanbul projesinin adresi: Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul