İnciyaka Ankara'da 10 yıl vade, 0.98 faiz fırsatı!
İnciyaka Ankara'da 10 yıl vade, 0.98 faiz fırsatı!
28.01.2019

Ender İnşaat, lüks konut projesi İNCİYAKA ANKARA’da uzun vadede yüzde 1’in altında başlattığı faiz oranıyla yatırımcılara finansal kolaylık sağlıyor.

İnciyaka Ankara'da ekstra yüzde 10 indirim fırsatı!
İnciyaka Ankara'da ekstra yüzde 10 indirim fırsatı!
12.10.2018

Ender İnşaat, hükümetin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyasına “İNCİYAKA ANKARA” projesiyle destek veriyor.

İnciyaka Ankara’da büyük takas kampanyası başladı
İnciyaka Ankara’da büyük takas kampanyası başladı
18.09.2018

Ender İnşaat “Eski Eviniz Sizden, Yeni Eviniz İnciyaka’dan” sloganıyla büyük takas kampanyasını başlattı.

İnciyaka Ankara'da lüks konutlar uygun fiyatlarla satışta
İnciyaka Ankara'da lüks konutlar uygun fiyatlarla satışta
07.10.2017

Ender İnşaat ile Kıbrıs İnşaat ortaklığı imzası taşıyan İnciyaka Ankara, bugün düzenlenen lansmanla görücüye çıktı.

İnciyaka Ankara'da daireler 449 bin liradan başlıyor
İnciyaka Ankara'da daireler 449 bin liradan başlıyor
03.10.2017

Ender İnşaat, Kıbrıs İnşaat işbirliğiyle Ankara’nın en iddialı projesi İnciyaka Ankara’yı lanse ediyor.

İnciyaka Ankara'nın lansmanı yapılıyor!
İnciyaka Ankara'nın lansmanı yapılıyor!
30.09.2017

Ender İnşaat ile Kıbrıs İnşaat ortaklığının hayata geçirmekte olduğu İnciyaka'nın lansmanı 7 Ekim 2017 günü yapılacak.

İnciyaka Ankara ön satışa sunuldu
İnciyaka Ankara ön satışa sunuldu
23.05.2017

Ender İnşaat - Kıbrıs İnşaat Ortak Girişimi tarafından Ankara'nın en hızlı gelişen bölgelerinden Mamak'ta inşa edilen İnciyaka Ankara ön satışa çıktı.

İnciYaka Ankara projesi ödeme planı!
İnciYaka Ankara projesi ödeme planı!
03.05.2017

Ankara'nın Mamak bölgesinde hayata geçirilen İnciYaka Ankara projesinde yüzde 5 ön peşinatla ev sahibi olma imkanı yer alıyor.

 İnciYaka 26 Nisan’da basına tanıtılıyor
İnciYaka 26 Nisan’da basına tanıtılıyor
17.04.2017

Ender İnşaat - Kıbrıs İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen İnciYaka projesi 26 Nisan’da basın karşısına çıkıyor.

İnciYaka projesi 100 milyon TL yatırımla yükseliyor!
İnciYaka projesi 100 milyon TL yatırımla yükseliyor!
15.03.2017

Ankara'nın yenilenen yüzü Mamak'ta Ender İnşaat–Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı'yla inşa edilen İnciYaka'nın yatırım değeri 100 milyon TL olarak açıklandı.

<p>Mamak'taki değişimin sembolü olacak projede dairelerin metrekare fiyatı ise ön talep dönemine özel olarak 2.750 TL'den başlayan seviyelerde tutuluyor. <p>Ankara'nın önde gelen firmalarından Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı 100 milyon TL'lik yatırımla Mamak bölgesinin yenilenmesinde öncü oluyor. Çankaya'nın devamı olarak planlanan ve büyük bir değişimle Ankara'nın yeni merkezlerinden biri haline gelecek Mamak bölgesi, yapılacak yatırımlarla Yeni Mamak olarak nitelendiriliyor. MAMAK'IN DÖNÜŞÜMÜNDE ÖNCÜ OLUYOR <p>Konumu itibariyle Ankara'da değerli bir noktaya sahip olan Mamak bölgesinin 680 hektarlık imar planı tamamlandı. Bu plan çerçevesinde de bölgedeki değişimin öncüsü olarak ilk ruhsatı alan Ender İnşaat &ndash; Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı oldu. <p> <p>100 milyon TL'lik yatırımla büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat &ndash; Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesini hayata geçiriyor. <p>Yüksek yatırım potansiyeline sahip bölge, yeni imar planı kapsamında gayrimenkul yatırımcılarının da &nbsp;ilgi gösterdiği bir lokasyon olarak öne çıkıyor. <p>Yeni Mamak'ın merkezinde konumlandırılan İnciYaka'yı bölgenin alışveriş ve sosyal buluşma merkezleri olarak gösterilen 4 büyük AVM çevreliyor. GENİŞ VE KONFORLU LÜKS DAİRELELERİN TÜMÜNDE 1 ODA İLAVE SUNULUYOR <p>İnciYaka, Yeni Mamak'ın ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çekiyor. Tamamı geniş ve ferah 276 konut ve 23 ticari üniteden oluşan projede 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1'den oluşan iki tip daire seçeneği mevcut. <p>Geniş ailelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğün de bir yemek odası daha yer alıyor. <p>Lansman öncesi avantajlarla dairelerin metrekaresi 2.750 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.&nbsp; AYRICALIKLI SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR <p>Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı &nbsp;proje, kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip. Sağlıklı bir yaşam için Fitness merkezi, Sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor. Projede her bir konut için 1 adet kapalı otoparkın yanında açık misafir otoparkı da sunuluyor. AKILLI BİNA KONSEPTİYLE İNŞA EDİLİYOR <p>Lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleriyle ön plana çıkan “İnciYaka” akıllı bina özellikleriyle de dikkat çekiyor.&nbsp; <p>Projede, 24 saat güvenlik sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2019'da yapılacak.