Eston Şehir Mahallem'de son daireler için indirim!
Eston Şehir Mahallem'de son daireler için indirim!
25.07.2017

Polatyol tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen ve eylül ayında teslime hazırlanan Eston Şehir Mahallem'de son 10 daire için yüzde 20 indirim...

Eston Şehir Mahallem’den bayrama özel indirim!
Eston Şehir Mahallem’den bayrama özel indirim!
22.06.2017

Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem Ramazan Bayramı’na özel yüzde 25 indirim uyguluyor.

Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü etkinliği düzenlendi!
Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü etkinliği düzenlendi!
16.05.2017

Bahçeşehir'de inşa edilen Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü etkinliği düzenlendi. Etkinlikte 23 aile yüzde 25 indirim imkanından yararlandı.

Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü'ne özel yüzde 25 indirim
Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü'ne özel yüzde 25 indirim
10.05.2017

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem'de sadece 14 Mayıs Pazar Anneler Günü etkinliğinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak.

Eston Şehir Mahallem, Disneyland tatili hediye edecek
Eston Şehir Mahallem, Disneyland tatili hediye edecek
05.05.2017

Eston Şehir Mahallem, 7 Mayıs Pazar Bahar Şenliği'ne katılan ve ev sahibi olmaya karar veren davetlilere, Paris Disneyland tatili hediye edecek.

Eston Şehir Mahallem'de peşin alımda yüzde 15 indirim!
Eston Şehir Mahallem'de peşin alımda yüzde 15 indirim!
04.04.2017

Polatyol tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir'in yeni kampanyası yoğun ilgi görüyor.

Eston Şehir Mahallem'de 240 aya 0,79 faiz!
Eston Şehir Mahallem'de 240 aya 0,79 faiz!
18.03.2017

Polatyol, Bahçeşehir'de inşa ettiği 'Eston Şehir Mahallem'de yaşamı eylülde başlatıyor. Az katlı binalarıyla dikkat çeken projede son 100 daire kaldı.

Eston Şehir Mahallem'de yüzde 1 peşinat avantajı!
Eston Şehir Mahallem'de yüzde 1 peşinat avantajı!
17.12.2016

Bahçeşehir'de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem projesinden yüzde 1 peşinatla konut sahibi olabilirsiniz.

Eston Şehir Mahallem’de 48 aya yüzde 0,42 faiz!
Eston Şehir Mahallem’de 48 aya yüzde 0,42 faiz!
27.04.2016

Eston Şehir Mahallem, 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0,42 faiz ve 120 aya varan vade seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sağlıyor.

Eston Şehir Mahallem'e yoğun ilgi!
Eston Şehir Mahallem'e yoğun ilgi!
14.12.2015

Polatyol tarafından İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen “Eston Şehir Mahallem”in üçte biri satıldı.

<p>Polatyol tarafından geliştirilen <strong>Eston Şehir Mahallem</strong> Bahçeşehir'in yeni gözdesi oldu. Semtin gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan <strong>Eston Şehir Mahallem</strong> satışa sunulduğu günden bu yana 3'te 1'i satıldı. Dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizilen 315 birimde tam 28 çeşit daire tipi sunulması ev almak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. <strong>Eston Şehir Mahallem</strong>'de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1'den 5+1'e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor. <p> <p><strong>Eston Şehir Mahallem</strong>'in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor.&nbsp; Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek. Yeşille iç içe bir proje <p><strong>Eston Şehir Mahallem</strong> Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Tuncel, lansmanın hemen ardından yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirterek şöyle konuştu: “<strong>Eston Şehir Mahallem</strong>'in, az katlı, az yoğunluklu, yeşille iç içe tasarımıyla özel bir proje olması, ev almak isteyenler tarafından hemen fark edildi.&nbsp; Bölgede hiç rastlanmayan şekilde 28 ayrı&nbsp; alternatif sunmamız herkesin kendine uygun bir ev bulmasına çok yardımcı oldu. Bunun üzerine kişiye özel ödeme planlarımız da <strong>Eston Şehir Mahallem</strong>'den ev almak isteyenlerin işini çok kolaylaştırdı. Toplam 102 birim yeni sahiplerini buldu.” Özel bir kulüp ortamı tasarlandı <p><strong>Eston Şehir Mahallem</strong>'de,&nbsp; proje sakinlerinin bir arada olup, komşuluk ilişkilerini sadece evde değil, dışarıda da yaşamaları için, özel bir kulüp de tasarlandı. Çocuklar güvenli oyun ve aktivite alanlarında vakit geçirirken aileler de bu kulüpte keyifli vakit geçirebilecek. Kulüp dahilinde TV alanı, fitness salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna ve buhar odaları, açık yüzme havuzu bulunuyor. Lokasyon avantajı fark atıyor <p><strong>Eston Şehir Mahallem</strong>, İstanbul'un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer alıyor.&nbsp; Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir'e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş'a, Marmaray bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir'in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak. <p>&nbsp;
Eston Şehir Mahallem satışa çıktı
Eston Şehir Mahallem satışa çıktı
19.10.2015

Türkiye gayrimenkul sektörünün en güçlü markalarından Eston’un yeni projesi “Eston Şehir Mahallem” tanıtıldı.