İşte Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in muhteşem malikanesi!

İşte Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in muhteşem malikanesi!

Geçen yıl Beverly Hills'te bir malikane satın alan Brooklyn Beckham-Nicola Peltz çiftinin lüks malikaneleri mercek altına alındı. İşte detaylar!

Dünyaca ünlü çift David Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, 2020 yılının temmuz ayında oyuncu Nicola Anne Peltz ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı.

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALADILAR

Çiftin düğün öncesi evlilik sözleşmesi imzaladığı da öğrenilmiş, oyunculuk yapan Amerikalı Nicola Anne Peltz'in milyarder bir iş insanı olan babası Nelson Peltz'in bu sözleşmede parmağı olduğu ortaya çıkmıştı.

23 yaşındaki Brookly Beckham ile 27 yaşındaki Nicola Anne Peltz'in imzaladığı sözleşmeye göre, boşanmaları durumunda her ikisi de ailelerinden kaynaklanan servetten pay alamayacak.

Beckham ve Peltz'in, bu tür bir sözleşme imzaladıkları haberi nişanlanmalarından bu yana gündeme geliyordu ancak bu iddia hakkında ne Beckham, ne de Peltz ailesinden bir açıklama gelmemişti.

HER İKİ AİLE DE ZENGİN

Sözleşmenin ardından servetleriyle gündeme gelen ailelerden Beckham çiftinin toplam serveti 380 milyon Sterlin (yaklaşık 730 milyon TL). Nicola Anne Peltz'in ailesinin serveti ise bunun neredeyse üç katı.

Peltz ailesinin 1,3 milyar Sterlin (yaklaşık 25 milyar TL) serveti bulunuyor. Nelson Peltz, ülkesinin sayılı zenginleri arasında. Nicola Anne Peltz'in annesi de eski bir model olan Claudia Heffner Peltz.

EVLENDİLER

Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz ay ise görkemli bir düğünle evlenmişti. Milyarder Nelson Peltz'in Palm Springs'teki malikanesinde yapılan düğüne, ünlü isimler akın etmişti. Nicola Anne Peltz, törende iki ayrı gelinlik giymişti.

Damat Brooklyn Beckham'a törende kardeşleri 19 yaşındaki Romeo ile 16 yaşındaki Cruz sağdıç olarak eşlik etmişti. Beckham çiftinin tek kızı olan Harper Seven'ın ise gelinin nedimeleri arasında yer almıştı.

YASAKLI DÜĞÜN

Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz' düğün fotoğraflarının yayın hakkı için ünlü Vogue dergisiyle anlaşmış; bu yüzden törende konukların cep telefonlarını kullanması ve çekim yapıp sosyal medyada paylaşması yasaklanmıştı. Bu arada konuklara koronavirüs testi şartı da getirilmişti.

ŞAŞIRTAN KARAR

Brooklyn Beckham evlendikten sonra Nicola Anne Peltz'in soyadını da almıştı. Brooklyn'in bunu, eşine bir sevgi gösterisi olarak yapmayı planladığı belirtmişti.

KESENİN AĞZINI AÇTILAR

Basına yansıyan haberlere göre Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz, daha doğrusu büyük servet sahibi aileleri, düğünün muhteşem geçmesi için kesenin ağzını da açmıştı.

7.5 MİLYON STERLİN!

Pandemi nedeniyle daha önce düğünlerini ertelemek zorunda kalan Beckham ile Peltz, Los Angeles'tan 7.5 milyon sterline bir malikane satın almıştı. Ünlü isimlerin yaşadığı bölgeden aldıkları ev, ikilinin ilk mülkü olmuştu. Coldwater Canyon'da meraklı gözlerden uzak bir bölgede bulunan malikane, ünlü mimarlar Sonya ve Jason Powell tarafından tasarlanmıştı.

Lüks malikaneye; özel bir bar, ofis alanı spa, spor salonu ve masaj odası yaptırılmıştı.

LÜKS MALİKANENİN DETAYLARI

Milyonlarca sterlin değerinde ve Los Angeles'ın en pahalı mahallelerinden biri olan Beverly Hills'de bulunan evin detayları, mercek altına alındı.

Malikane, Los Angeles tepelerinin manzarasına bakan geniş bir terasa sahip. Evin içi ise, geniş ekran TV'ler, büyük bir döner merdiven ve devasa dekoratif aynalar dahil olmak üzere, lüks armatürler ve mobilyalarla dolu.

Malikane, büyük pencereler ve California güneş ışığının içeriyi doldurabileceği veranda kapıları ile gün boyu aydınlık tutuluyor.

Ailesi yıldız şef Gordon Ramsey ile yakın arkadaş olan Brooklyn, konağının mutfağında da çokça vakit geçiriyor. Mutfakta, modern beyaz dolaplar ve lüks beyaz eşyalar bulunuyor. Beckham, eşi Nicola için lezzetli yemekler pişirip, muhteşem mutfağın tadını çıkarırken düzenli olarak videolarını yayınlıyor.

Lüks malikane, bir sonsuzluk havuzunun yanı sıra, açık yemek alanı ve çok sayıda konforlu oturma alanı içeren etkileyici bir özel bahçeye de sahip.

Milliyet

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İşte Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in muhteşem malikanesi!
  • 19.05.2022 16:08

İşte Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in muhteşem malikanesi!

Geçen yıl Beverly Hills'te bir malikane satın alan Brooklyn Beckham-Nicola Peltz ...

David Beckham ve Victoria Beckham'ın evine hırsız girdi!
  • 01.04.2022 09:22

David Beckham ve Victoria Beckham'ın evine hırsız girdi!

İngiliz futbol efsanesi David Beckham, eşi Victoria Beckham ve 10 yaşındaki kızl ...

David Beckham'ın oğlu 10 milyon dolara ilk evini aldı!
  • 30.06.2021 09:18

David Beckham'ın oğlu 10 milyon dolara ilk evini aldı!

David ve Victoria Beckham'ın dört çocuğundan en büyüğü Brooklyn, ilk evini 10.5 ...

David Beckham evine yapay gölet yaptırıyor
  • 03.10.2020 11:07

David Beckham evine yapay gölet yaptırıyor

David Beckham çifti, kır evlerinin bahçesine yapay göl inşa ettiriyor. Gölün yap ...

Otel ücretleri Haziran'da yüzde 15 arttı
  • 03.07.2020 09:59

Otel ücretleri Haziran'da yüzde 15 arttı

İstanbul Ticaret Odası (İTO), haziran ayında İstanbul’da perakende fiyatı en faz ...

David Beckham'dan 20. yıla 32 milyonluk ada hediyesi!
  • 16.05.2017 14:23

David Beckham'dan 20. yıla 32 milyonluk ada hediyesi!

David Beckham, eşi Victoria Beckham'a tanışmalarının 20. yılı şerefine 7 milyon ...