Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bodrum'dan arsa bakıyor

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bodrum'dan arsa bakıyor

Gümüşlük’te bulunan lüks evlerinden taşınmak istediği iddia edilen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, Yalıkavak'ta boş arazileri incelerken görüntülendi.

Tatil sezonunu oğulları Karan ile birlikte Bodrum'da açan Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, önceki gün Yalıkavak’ta objektiflere yansıdı. Yalıkavak sırtlarında boş arazilerin bulunduğu bir bölgeyi dikkatle gezen ikili, araç içerisinde soruları yanıtladı. Muhabirlere takılan Özçivit, ”Sizinle orman yolculuğu yapıyoruz herhalde” diye konuşup espri yaptı.

"Arkadaşımızın evini arıyoruz" diyerek, konuyu geçiştiren oyuncuya geçtiğimiz günlerde yakaladığı büyük balık hatırlatılınca, ”İnanılmaz zevkliydi” diye konuştu.

"KARAN İNANAMADI"
 
Karan'ın balığı görünce inanamadığını söyleyen Özçivit, "Yeni yeni yapıyorum ama inanılmaz zevkli bir şey. Tavsiye ediyorum. Güzel bir hobi olabilir” ifadelerini kullandı. Denize dalmayı sevdiğini söyleyen Özçivit, ”Balığın yarısı bagajda biraz size ikram edebilirim” diye konuştu.

"ÜSTESİNDEN GELİRİM" 

Fahriye Evcen’le dönem dizisine başladığı hatırlatılan oyuncu, "Rakip olacaksınız, dönem işinde zorlanmayacak mısınız?" sorusuna Özçivit, ”O işler çok ağır çok kolay olmaz” diye yanıtladı. Kılıç ve at binme sahneleri hatırlatılınca Evcen, ”Olacak tabi ki. Çok fazla emek isteyen işler, üstesinden geliriz sorun olmaz” dedi. At ve kılıç dersi alacağını söyleyen Evcen, "Burak Bey size yardım edecek mi?" sorusuna, "Tabii ki” şeklinde cevapladı.

30 İLA 50 MİLYON TL 

Burak Özçivit’in aracının içerisinde eşi Fahriye Evcen’e araziyi gösterip bir şeyler anlatması dikkat çekti. Oyuncunun baktığı arazilerin değeri ise 30 ile 50 milyon TL arasında değişiyor. Ünlü çiftin, reklam ve dizilerden kazandığı paraları gayrimenkul ile değerlendirdiği öğrenildi.

Milliyet
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz