Baran-Elif Aras çifti Trump Tower'dan ev aldı!

Baran-Elif Aras çifti Trump Tower'dan ev aldı!

Aras Holding'in patronları Baran-Elif İnci Aras, 5'inci Cadde'deki Trump Tower'dan 150 m2'lik 2+1 daireyi 2.5 milyon dolara satın aldı.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre; İş, sosyete ve sanat dünyasında, yurt dışında ev sahibi olmak son yıllarda pek bir moda oldu! Özellikle Amerika; Amerika'da da New York ve Miami, en favori yerler. Aras Holding'in patronları Baran-Elif İnci Aras da, bu modayı kayıtsız kalmamış! Geçen ay New York'un en popüler semtlerinden Manhattan'ın sakinleri arasına katılmışlar.

Üstelik evleri, semtin 'en havalı' adreslerinden biri olan 5'inci Cadde'deki Trump Tower'da. Yani, ocak ayında Beyaz Saray'dan Trump Tower'daki evine geri dönen ABD eski başkanı Donald Trump ve eşi Melania'ye komşu olmuşlar. Aras çiftinin, 150 m2'lik 2+1 dairelerine yaklaşık 2.5 milyon dolar (yaklaşık 21 milyon TL) ödediğini öğrendim. Görünen o ki Aras çifti, pandemi nedeniyle New York'taki ev fiyatlarının yüzde 40'lara kadar düşmesini fırsata çevirmiş! Çünkü 2+1'lik bu daireler daha önce 4 milyon dolar civarındaydı.

  • Etiketler:

Yorum Yaz