Mi Store, İnegöl AVM’de açıldı

Mi Store, İnegöl AVM’de açıldı

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, renovasyon çalışmaları sonrası marka karmasını genişletmeye devam ediyor.

Bölge halkının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak uluslararası markaları İnegöllülerle buluşturan İnegöl AVM'nin yeni mağazası ise, Mi Store oldu. 

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, renovasyon çalışmalarının ardından her geçen gün yeni bir mağazayı daha ziyaretçileri ile buluşturmaya devam ediyor. 

Yakın zamanda Saloon Burger, Kitikate, Çorap Marketim ve LCW Modest mağazalarını marka karmasına ekleyen, Süvari mağazasını ise yenileyen İnegöl AVM'nin en son markası ise Çinli teknoloji devi Xiaomi oldu. 

Yenilenen yüzü, açık hava AVM'si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, 3 Haziran tarihinde gerçekleşen açılışla birlikte Xiaomi'nin Türkiye distribütörü Mieko Turkey'nin, 10. Mi Store mağazasına ev sahipliği yapmaya başladı. 

İnegöl AVM Mi Store mağazası, en son teknoloji ürünleri; cep telefonları, elektrikli scooterlar, akıllı robot vakum süpürgeler, projeksiyon cihazları, akıllı saatler, bluetooth kulaklıklar, ses sistemleri ve akıllı ev sistemlerinden oluşan geniş bir teknolojik ürün karması ile misafirlerini ağırlıyor. Herkesin ulaşabildiği kaliteli teknoloji ürünleri sunmak hedefiyle hizmet veren Mi Store, İnegöl'de teknoloji alışverişinin yeni adresi olacak. 

Mi Store'dan açılışa özel kampanyalar

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM'nin yeni mağazası Mi Store, açılışa özel kampanyaları ile ziyaretçilerini karşılamaya başladı. Mi Store'un açılış kampanyası kapsamında ekosistem ürünlerinde yüzde 20'ye, telefonlarda yüzde 30'a, powerbank ve kulaklıklarda yüzde 10'a varan indirimler uygulanırken; Xiaomi Mi 11 Lite alanlara da Mi Band 5 akıllı bileklik hediye ediliyor. 

Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İnegöl AVM'de açık havada okul alışverişi keyfi!
  • 02.09.2021 16:41

İnegöl AVM'de açık havada okul alışverişi keyfi!

İnegöl AVM, verilen uzun aranın ardından 6 Eylül’de başlayacak yüz yüze eğitim i ...

İnegöl AVM'den yaza renk katacak kampanya!
  • 09.08.2021 11:40

İnegöl AVM'den yaza renk katacak kampanya!

Açık hava AVM olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM, yaza renk katacak ...

İnegöl AVM, herkesi açık havada bayram alışverişine bekliyor
  • 06.07.2021 16:57

İnegöl AVM, herkesi açık havada bayram alışverişine bekliyor

İnegöl AVM, ailelerin bir araya geldiği ve paylaşmanın değerinin tekrar anlaşıld ...

Babalar Günü'ne özel indirimler İnegöl AVM'de!
  • 16.06.2021 09:24

Babalar Günü'ne özel indirimler İnegöl AVM'de!

İnegöl AVM, birbirinden avantajlı kampanyaları ve alışverişi renklendirecek fest ...

Mi Store, İnegöl AVM’de açıldı
  • 06.06.2021 08:30

Mi Store, İnegöl AVM’de açıldı

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, renovasyon çalışmaları s ...

İnegöl AVM, yüzde 30 su tasarrufu sağladı
  • 26.05.2021 07:45

İnegöl AVM, yüzde 30 su tasarrufu sağladı

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, sorumlu marka anlayışı i ...