Kapadokya’da kaçak yapıların yerine modern iş yerleri yapıldı
Kapadokya’da kaçak yapıların yerine modern iş yerleri yapıldı
17.04.2020

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde 41 kaçak yapının yıkılmasının ardından yerine modern iş yerleri kazandırıldı.

Dikili, Türkiye'nin en büyük modern seracılık merkezi olacak
Dikili, Türkiye'nin en büyük modern seracılık merkezi olacak
25.11.2019

İzmir'in Dikili ilçesi, örtü altı yaş ve sebze üretiminde Türkiye'nin en büyük modern seracılık merkezi olacak.

Hasankeyfliler modern evlerine taşınıyor
Hasankeyfliler modern evlerine taşınıyor
28.10.2019

Ilısu Baraj Gölü'nün altında kalacak antik Hasankeyf ilçesinde ikamet eden 400 aile, TOKİ tarafından yaptırılan modern konuta taşındı.

Bursa Yunuseli’nde alışveriş modernleşiyor
Bursa Yunuseli’nde alışveriş modernleşiyor
26.05.2019

Osmangazi Belediyesi, Yunuseli Mahallesi’nde otopark ve pazar yerini bünyesinde barındıracak olan Kapalı Pazar Alanı için çalışmalarını sürdürüyor.

Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi hızla yükseliyor
Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi hızla yükseliyor
16.05.2019

Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek, Modern Sanayi Sitesi inşaatındaki son durum hakkında bilgi verdi.

İzmit ve Kandıra yolları modernleşiyor
İzmit ve Kandıra yolları modernleşiyor
15.05.2019

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, doğal olaylar nedeniyle ve zamanla deforme olan yolların bakım ve onarımı için ihaleye çıktı.

THY, yolcularını İstanbul Havalimanı’nda modern sanat ile buluştu
THY, yolcularını İstanbul Havalimanı’nda modern sanat ile buluştu
03.05.2019

İstanbul Modern Sanat Müzesi Koleksiyonu eserleri, Türk Hava Yollarının (THY) İstanbul Havalimanı’ndaki CİP Lounge salonunda sergilenmeye başlandı.

İş Modern Ambarlı’da ‘Örnek İş Yeri’ açıldı
İş Modern Ambarlı’da ‘Örnek İş Yeri’ açıldı
29.04.2019

Gayrimenkul sektörünün lideri SİNPAŞ, yine bir ilki hayata geçiriyor.

Modern City Bahçelievler'de 5 yıl yüzde 0.99 faiz fırsatı!
Modern City Bahçelievler'de 5 yıl yüzde 0.99 faiz fırsatı!
25.04.2019

Modern City Bahçelievler Projesi, 629 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 5 yıl yüzde 0.99 faiz fırsatıyla satışlara devam ediyor.

İBB'den Silopi'ye modern Sanat Sokağı!
İBB'den Silopi'ye modern Sanat Sokağı!
31.03.2019

Şırnak'ın Silopi Belediyesi tarafından uluslar arası İpekyolu üzerinde LED ışıklandırmalar ve peyzaj çalışmaları yapıldı.

<p>İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlendirilen Şırnak'ın Silopi Belediyesi üst yapı çalışmalarının sonlarına geldi. Alt yapı çalışmalarının sona ermesinin ardından bir süredir devam eden üst yapı çalışmaları kısa süre sonra sonlanacağı öğrenildi. Üst yapı çalışmaları kapsamında ilçe merkezinin aktif 1'inci, 2'nci, 50'inci ve 63'ücü cadde ile 628'inci sokağa 106 adet ışıklandırma direği dikilerek, ağaçlandırma ve kaldırım çalışmaları sona erdi.&nbsp; İBB'den modern Sanat Sokağı&nbsp; <p>Kardeş Belediye Projesi kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezinin en işlek yerinde sil baştan Sanat Sokağı yapıldı. Modern anlamda yapılan Sanat Sokağı, ilçe halkının uğrak yeri haline geldi. İlçe merkezinden geçen uluslar arası yük taşımacılığı yapan araçlar şehir trafiğini yoğunlaştırıyordu. Çevreyolunun aktif hale getirilmesinden sonra uluslar arası ipekyolu üzerinde, alt yapı sorununun çözülmesinin ardından, LED ışıklandırma ve refüj peyzaj çalışmaları yapıldı.&nbsp; <p>İlçe Kaymakamı ve Belediye başkan Vekili Sezer Işıktaş'ın girişimleri sonucunda ilçe merkezinden geçen tarihi ipekyoluna çift şeritli 13 kilometre asfalt döşemesinin ardından refüje 25 metre aralıklarla ve 15 metre geniş açılı 200 adet aydınlatma direği dikildi. İlçe merkezinden geçen uluslar arası ipekyolu yeni ışıklandırmalar ile gündüzü aratmayacak konuma geldi. Son olarak uluslar arası ipekyolu refüjünde ağaçlandırma çalışmaları başladı. İlçe belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı personeller tarafından ligustrum, top akasya, çınar yapraklı dut, süs elması, mavi servi, zakkum ve ters dut ağaçları belirli aralıklarla refüje dikildi.&nbsp; <p>Ağaç dikim çalışmalarını denetleyen Silopi Belediyesi Park bahçeler Müdürü Mahmut Mıtlın personellere ağaç dikim esnasında hassas davranmalarını söyledi. Mıtlın, yaptığı açıklamada uluslar arası ipekyolu üzerinde ışıklandırma direklerinin dikilmesinden sonra yöreye özgü ağaçları getirdiklerini dile getirerek, “Şimdi ağaçlarımızın dikimini yapıyoruz. Daha yeşil bir kuşak oluşturulması için çeşitli süs bitkisi ağaçlarımızı orta refüje dikmeye devam ediyoruz” dedi.&nbsp; <p>Mahmut Mıtlın, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sezer Işıktaş'ın eşi Peyzaj Mimarı Tuğba Işıktaş'a çalışmalar esnasında kendilerine destek sundukları için teşekkür etti.&nbsp;
İşte dünyanın en güzel 10 modern kütüphanesi!
İşte dünyanın en güzel 10 modern kütüphanesi!
19.03.2019

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından üstlenilen Beyazıt Devlet Kütüphanesi, dünyanın en güzel 10 kütüphanesi arasına seçildi.

Bizim Evler 8 nerede?
Bizim Evler 8 nerede?
12.03.2019

İhlas Yapı güvencesiyle Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 8, gerek kalitesi gerek konumuyla ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyor.

Locamahal Veliefendi nerede?
Locamahal Veliefendi nerede?
08.03.2019

KİPTAŞ güvencesiyle Veliefendi Hipodromu'nun yanı başında yükselen Locamahal Veliefendi, İstanbul’un en gözde noktasında.

Ege Yapı, Gala Modern 2018'in ana sponsoru oldu
Ege Yapı, Gala Modern 2018'in ana sponsoru oldu
12.12.2018

Ege Yapı, 14 Aralık Cuma günü Hasköy Yün İplik Fabrikası'nda düzenlenecek Gala Modern'in ana sponsoru olacak.

Modern City Bahçelievler'de konutlar 512 bin TL'den satışta!
Modern City Bahçelievler'de konutlar 512 bin TL'den satışta!
24.11.2018

Modern City Bahçelievler projesi Alp Group İnşaat ve Modacity iş ortaklığı ile İstanbul Bahçelievler'de yaşama kazandırılıyor.

Sinpaş İş Modern Ambarlı'da 7 bin TL kira garantisi
Sinpaş İş Modern Ambarlı'da 7 bin TL kira garantisi
21.11.2018

Ticari gayrimenkuller için ilk niteliği taşıyan kampanyasıyla İş Modern Ambarlı'da 3 yıl boyunca en az 7 bin TL kira garantisi sunuluyor.

Modern City Bahçelievler'de hemen teslim tapu avantajı!
Modern City Bahçelievler'de hemen teslim tapu avantajı!
31.10.2018

Hem evinizin hem de hayallerinizin ulaşılabilir olduğunu gösteren Modern City Bahçelievler Projesi’nde dairenize özel tapunuz hazır.

Diyarbakır'da inşa edilen modern sanayi sitesi 2019'da açılıyor
Diyarbakır'da inşa edilen modern sanayi sitesi 2019'da açılıyor
29.10.2018

TOKİ'nin istihdama ve bölgesel gelişmeye katkı sağlamak için yapımına başladığı modern sanayi sitesi, 2019 yılında hizmete açılacak.

3. havalimanı nerede, nasıl gidilir?
3. havalimanı nerede, nasıl gidilir?
29.10.2018

3. havaliman bugün açılıyor. Vatandaşlar yeni havalimanına ulaşım nasıl sağlanacak sorularının cevaplarını arıyor.

Modern City Bahçelievler'de daireler 512 bin TL’den başlıyor!
Modern City Bahçelievler'de daireler 512 bin TL’den başlıyor!
29.09.2018

Modern City Bahçelievler projesi, ailenizle güven içerisinde oturabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor.

<p>Deprem kuşağında yer alan İstanbul'da, yeni nesil yatay mimariye uygun olarak inşa edilen Modern City Bahçelievler, ailenizle güven içerisinde oturabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor.&nbsp; Bahçelievler'de Çobançeşme Metro İstasyonuna 400 metre mesafede yaşama geçirilen 105 konut ve 5 ticari ünitelik Modern City Bahçelievler, 512 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 60 ay vadeye % 0.98 faiz fırsatıyla satışlara devam ediyor.&nbsp; &nbsp; İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi'nde Alp İnşaat ve Modacity tarafından yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler, 5 bin metrekarelik arsa üzerinde yeni nesil yatay mimariye uygun olarak yükseliyor. &nbsp; Aile konseptine uygun normal kat 2+1, 3+1, 4+1, bahçe teraslı 2+1, 3+1, 4+1 ve kat teraslı 2+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Modern City Bahçelievler, modern ve ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 104 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor. Modern City Bahçelievler Fiyatları Modern City Bahçelievler fiyatları ise 512 bin TL'den başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim avantajıyla yeni sakinlerini bekliyor. Projede yüzde 35 peşin, geri kalanı 36 ay faizsiz vade imkânı da sunuluyor. Farklı konut tipi ve özelliğine göre değişiklik gösteren fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere banka kredisi imkânı da mevcut. Peşin ödemelerde de özel indirimin sunulduğu proje, aynı zamanda firma bünyesinde özel ödeme imkânları da tanıyor. Modern City Bahçelievler Sosyal Donatı Alanları Konut teslimlerinin 2019 yılının Ağustos ayında yapılması öngörülen Modern City Bahçelievler projesinin sosyal donatı alanları ise şu şekilde: &bull; Her daireye özel kapalı otopark alanı &bull; 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti &bull; Kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı &bull; Elektrik kesintilerinde jeneratör desteği &bull; Yüksek hacimli su deposu &bull; Radye Jeneral temel sistemi &bull; Görüntülü interkom sistemi &bull; Kapalı devre güvenlik kamerası &bull; Yangın ve duman alarmı &bull; Lobi &bull; Resepsiyon &bull; Sauna &bull; Fin Hamamı &bull; Kapalı Yüzme Havuzu &bull; Fitness Salonu &bull; Çok Amaçlı Spor Sahası &bull; Büyük Bir Kısmı Yeşil Alandan Oluşan Peyzaj &bull; Çocuk Oyun Alanları &bull; Kamelyalar &bull; Hobi Odası &bull; Seyir Terası &bull; Çok Amaçlı Toplantı Salonu Modern City Bahçelievler Nerede? Modern City Bahçelievler, E-5, TEM ve Kuzey Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığı, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor.&nbsp; &nbsp; Üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller, rezidans ve lüks konutlarla birlikte değeri her geçen gün artarak İstanbul'un en önemli gelişim merkezlerinden biri olan Bahçelievler'de, şu anda faaliyette olan Atatürk Havalimanı'na 3 km. mesafede, ayrıca yeni açılacak 3. Havalimanı'na ulaşım hizmeti verecek olan Halkalı &ndash; Kirazlı ile İkitelli &ndash; Ataköy Metro Hatlarına ise 400 metre uzaklıkta. &nbsp; Proje çevresinde AVM, özel hastaneler ve devlet hastanelerinin yanı sıra S. Zaim, Arel, Altınbaş, Kültür ve Aydın Üniversitelerine, İSTOÇ, MASKO, İkitelli OSB, Kuyumcukent, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi ve İhracatçılar Birliği gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine de komşu durumda.