toki evleri

TOKİ Talep Yoğunluğu Yaşıyor , Çekiliş Tarihleri belli oldu mu ?

TOKİ Zeynep Karabağ 01.04.2015
TOKİ Talep Yoğunluğu Yaşıyor , Çekiliş Tarihleri belli oldu mu ?
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiyenin birçok yerinde toplu konut ve uygulamalar ve konut satış konusunda başarılı projelere imza atan toki talep yoğunluğu yaşıyor .

Toki ile ilgili sıkça sorulan sorular ın başında  talep ve satış işlemleri geliyor konut idaresi başkanlığı kapsamında kentsel dönüşüm projeleride devam ediyor.

başkanlığını M.Ergün Turan tarafından yürütülen toki , şehit yakınları, harp ve vazife malulleri ile ilgilide   birçok alandaki gruplarada uygun ayrı projeler sunuyor ,ve ayrıca kura yolu ile konut sahibi yapıyor.

altyapı, çevre düzenlemesi  ve birçok konuda sağlam temeller atan tokinin kayaşehir, halkalı, bilkent gibi projeleri öne çıkanlar arasında.

inşaat yapımında sosyal hizmet bölge lerine önem veren toki ,sosyal donatılara önem veriyor.satışa çıkmadan önce etap,adet ,blok bilgileri halka sunuluyor .cami , hastane gibi yapılar yapan ve yenileme işlemlerini üstlenen toki konut edinme işi için açık kura yöntemi ile çekiliş yaparak sözleşme imzalıyor.

TOKİ İNTERNET SİTESİNDE YAPILABİLECEK İŞLEMLER 

başvuru tarihi , ihaleler, proje görselleri, merkez adresleri , başvuru formu , anket işlemleri, genel teslim bilgileri, mevzuat değişiklikleri, T C Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başlanlığı kurumsal web sitesinde bulunmaktadır.

Çekiliş tarihleri ve diğer işlemler için linke tıklayınız

TOKİ web için tıklayınız 

Ayrıca bu adresten ihale dönemi, sözleşme belgeleri, uygulama restorasyon, arsa listeleri, toki  organizasyon bilgileri,güncel iştirakler,faliyetler,toki resmi programı,tarihçe,yasal haklar, vatandaşlarımızın en çok sorduğu soruları görüntüleyebilirsiniz.

TOKİ iletişim ve adres bilgileri...

T.C. BAŞBAKANLIK
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
MERKEZ
Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent - Çankaya / ANKARA
Tel: 0(312) 565 20 00 / 444 TOKİ / 444 8654
Faks: 0(312) 266 77 48

T.C. BAŞBAKANLIK
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
(İstanbul Hizmet Binası)
Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5
(Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: 0(212) 495 40 40
Faks: 0(212) 470 03 16

konut toki istanbul sıkça sorulan sorular toplu konut uygulamalar talep ve satış idaresi başkanlığı