Kayaşehir TOKİ Kura Sonuçları

Kayaşehir TOKİ Kura Sonuçları açıklandı! İşte liste!

TOKİ Emine Pile 07.05.2015
TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir 18.Bölge 1. ve 2. Etap ile 19.Bölge Sosyal Konut Projesi kura çekimi bugün yapıldı.
ESD - TOKİ'nin Kayaşehir'de inşa edeceği 1.500 konutluk projesi için dün başlayan kura çekilişi bugün de tüm hızıyla devam etti.

6 Mayıs Çarşamba günü saat 10.00'da Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde başlayan alt kura çekilişi ile ev sahibi olan talihliler belirlendi. 400 konuttan oluşan alt gelir grubuna yönelik kura çekilişi ile 3 ayrı kategoride kura çekilişi yapıldı.  

1. kategori: şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri, 2. kategori: en az %40 engelli vatandaşlar ve 3. kategori: diğer alıcı adayları olmak üzere 3 ayrı kategori için başvuran talihliler belirlendi. 

Kayaşehir 18.Bölge ile 19.Bölge Sosyal Konut Projesi'nin kuraları bugün çekildi!

İstanbul Kayaşehir 18. Bölge 1. ve 2. Etap ile 19. Bölge Sosyal Konut Projesi kapsamında 7 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde Saat:10:00'da gerçekleştirilecek. 

Emlaktasondakika.com'un canlı yayın ekibinin de katılacağı 18. Bölge 1. ve 2. Etap ile 19. Bölge Sosyal Konut Projesi kura çekilişi CANLI olarak buradan yayınlanacak. Kura çekilişinde isimleri çıkan talihliler emlaktasondakika.com'dan isimlerini öğrenebilecek. 

1.100 konutun talihlisinin belirleneceği kura çekilişi ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar kira öder gibi evlerine kavuşacak. 

400 KONUTLUK ALT GELİR GRUBU KONUT KURALARI İÇİN TIKLAYIN!

İŞTE İSİMLER GELİYOR...

1+1 ASİL TALİHLİLER LİSTESİ: 

Hande Nur Kılıç 
Deniz Kilerci 
Hakan Başpınar
Hatice Kılıç 
Hasan Ali Yetişen
Ahmet Çalık
Semih Yılmaz
Davut Gökçe
Selin Kubilay
Murat Mekan
Suat Bilgiç
Ufuk Duyar
Tayfun Övmen
Yasemin Ersan
Selda Çavdar
Fazlı Yiğit
Tarık Yılmaz
Özkan Tıngıroğlu 
Bergen Yiğit
Fatih Hilmi Özkan 
Tolga Çınar
Yavuz Çamlıca
Esin Yakıncan
Funda Ertan
Gülçin Öner 
Şefika Şendil Yeşilçıbık
Emre Ülker
Deniz Bakır
Celal Akagündüz

İsmigül Yavaş
Erkan Gürbüz
Gül Ateş
Mahsun Demirden 
Celal Öztürk 
Ayşe Kirli
Varol Tuncer
Fatih Öztaş
Cengiz Bozdağ 
Erhan Gümüş
Ayhan Yılmaz
Özcan Çoban 
Mustafa Oruçgüney
Sevgi Çetinsoylu
Beren Sezgin
Fırat Yoldaş 
Merve Cansız 
Meral Dilek Arslan
Emre Özaydın
Okan Tuğan

Yüksel Aslan 
Muzaffer Bilge 

Zekiye Canan Soylu

Ergün Gürsoy

Sıddık Can

Hatice Hande Öztürk

Sami Ünal

Murat Kahriman

Coşkun Kaya

Fatma Zehra Şükür

Serdar Saldanlı

Semih Gül

Mustafa Ergin

Nevzat Örtücü

Lütfiye Kalaycı

Hamza Bekçi

Burak Gümüşsu

Dilek Özaydın

Mücahit Cemaller

Hüseyin Orhan Karaman

Servet Genç

Şenay Çolakel

Meral Dilek Arslan

Okan Toğan

Hasan Kanat

Murat Özder

Yüksel Aslan

Enes Alıcı

Ali Doğan Güneş

Muzaffer Bilge

Fulya Ferah

1+1 YEDEK TALİHLİLER LİSTESİ:

İbrahim Kara
Berkant Ali Haymana
Bülent Çoban
Salih Türker
Özel Layik Coşkun
Sertan Korkmaz
Nilay Fahrioğulları
Halil Can Turgut
Elif Uras Sonister
Alper Tunaboylu
Alper Ümit Yılmaz
Emin Akın
Elif Eşiyok
Naime Harmankaya
Mahmut Levent Çelik
Sait Sezen
Meral Kızılboğa
Hanife Er
Sibel Doğan
Ömer Tarhan
Remzi Çelik
Eda Terzioğlu
Dilek Odacı
Emre Yalçın
Günay Gürgen
İsmer İnan Öner
Güzide Öz
Leyla Akbaş
Doruk Aysoyek
Sevda Turan
Nuray Tekneci Rüşen
Ömer Maraşlı
Tuncay Akkuş
Ahmet Altundağ
Metin Avan
Yakup Aluç
Fatma Dinçer
Cemal Sönmez
Çiğdem Çimen
Resul Şahin
Nurcan Vatangül
Selma Kurt
Derya Kuruali
Koray Köroğlu
Merve Akpınar
Cengiz Daştan
Hatice Şekerci
Sümeyra İnan
Emre Dikdoğmuş
Ümit Baştürk
Nurten Torlak
Büşra Evrensen
Ferhat Özdağı
Halil Türkmen
Üzeyir Ceren

2+1 kura listesi : Toplam 447 daire 

Burak Toprakyaran

Ebru Aksoylu

Fatih Kayacan

Fatma Uyar

Güllü Gürbüz

Hakan Dönek

Hasan İrfan Mollaibrahimoğlu

Hüseyin Poyraz

Hüssam Ağrı

Kadriye Burmacı

Mehmet Emin Yıldırım

Mehmet Nadir Toros

Safiye Altundağ

Sefer Kaymakçı

Serhat Çaylı

Sezgin Ak

Tülin Okan

Ülkü Acar

Vildan Ahlat

Yadigar Kocaelli

Zeynep Gezer

Barış Alnıaçık

Burak Mildan

Hatice Arslan

Sefa Enes Tanış

Ali Kaya

Yeliz Yılmaz

Burcu Balıkkaya

Nazlı Ercan

Zeynep Özdemir

Ali Savaş

Elif Balcancı

Zeynep Büyük

Şefika Şık

Kadir Günal

Abdullah Yaşar Şenay

Dudu Dönmez

Zeliha Karakeçiden

Gülbahar Bilgin

Yusuf Ziya Durcanoğlu

Selma Hızlıok

Osman Sündük

Ebubekir Üstüner

Abdülsemih Koç

Uğur Sevim

Fatma Arslan

2+1 normal başvuru kura sonuç listesi:

Ali Doğukan Eşiyok

Serra Kartal

Mehmet Selman Özkan

Sezgin Güneş

Fuat Avcı

Tuğba Bostan

Erdal Alp

Nilgün Bedriye Ölker

Coşkun Havadar

Süleyman Açık

Metin Bilir

Metin Bozdemir

Şahin Özkan

Serpil Taşdemir

Gökhan Kınalı

Serenay Yazıcıoğlu

Gülten Kaplankalan

Mehmet Tunç Akyürek

Dilek Yıldız

Yasin Sarıgül

İhsan Onur Öğüt

Hakan Demirci

Özlem Taş

Handan Güner

Bünyamin Bican

Kerem Daş

Mevlüde Kaya

Emine Kabil

Faruk Ukraç

Mevlüde Rüzgar

Arzu Öçsoy

Mesut Beğtaş

Begüm Kılıç

Bilal Uzun

Ozan Göze

Emrah Yiğit

Tuğçe Şenel

Ali Kılıç

Muhammet Zor

Orhan Emen

Murat Nar

Murat Ayrancı

Mehmet Kürşat Güneş

Sinan Sümbül

Hatun Yılmaz

Ceren Erdoğdu

Bilal Özkalkan

Gülay Akgün

Mustafa Atalar

Semih Akyavuz

Halil Kanat

Yusuf Şahin

Fatih Mehmet Çakmak

Cem Demir

Murat Şengür

Oğuzhan Karasarvan

Ziya Tufan

Sevinç Kalem

Tuğrul Koca

Çağdan Serdar

Aynur Akgenç

Sadi Karabulut

Dursune Bahçacı

İbrahim Telli

Ömer Faruk Nogay

Sami Demirtaş

Uğur Yaşar

Ayhan Cemekli

Ramazan Çavuş

Reyhan Keklik

Filiz Güzel

Erol Demirtaş

Sevgi Becerikli

Sabri Aygün

Sezgin Bilen

Umutcan Aslan

Hatice Kökçü

Yusuf Keskin

Yaşar Toker

Melek Özçelik

Sabiye Karagül

Şahin Sensöz

Hakan Dikmen

Mehmet Fatih Caboğlu

Birgül Tunçay

Şükrü Çal

Fatih Şahin

Zülali Dalcı

Bayram Dankal

Serkan Asan

Semai Aslan

Derya Okumuş

Ahmet Bülent Canlı

İbrahim Yıldız

Raziye Güzel

Hava Turan

Nihat Soygenç

Oğuz Altınöz

Merve Kaftan

Aysel Çetinalp

Mustafa Akman

Gökhan Taşhan

Ufuk Aktaş

Elif Korkmaz

Serdar Yanartaş

Terhan Kahraman

Fatma Zehta Sarhan

Nazlıhan Adıgüzel

Hande Aykun

Serkan Başpınar

Sinem Bat

Sinem Malkoç Koyuncu

Mustafa Uyar

Ömer Faruk Aslan

Yavuz Çilingir

İsmail Behlül Baker

Büşra Uyan

Kemal Sağlampınar

Abdurrahman Aşçı

Ali Mert Demir

Erdoğan Turman

Hasan Yıldız

Hafize Taşan

Saliha Önder

Hanife Altıner

Ömer Taha Aytimur

Hasan Korkusuz

Abdülkadir Keklik

Raşit Kaya

Abdurrahman Çınar

Zeynep Aydın

İbrahim Altınkaya

Volkan Şahin

Cihan Özen

Engin Çinko

Mehmet Alpaydın

Havva Utancak

Deha Dilek Durukan

Erdal Küçük

Oruç Yiğitbilek

Mehmet Halit Güngör

Hamza Kömür

Bedri İncesu

Murat Süleymanağaoğlu

Yunus Erdoğan

Birol Yılmaz

Mehmet Sarı

Hüseyin Yılmaz

Enes Engin

Mustafa Akdora

Zehra Öz

Mustafa Kemal Hoşcan

Aynur Kaya

İbrahim Horozoğlu

Güllü Yılmaz

Çetin Baksi

Fatma Aksoy

Furkan Bulut

Selman Aktaş

Meral Çetinçakmak

Osman Pergel

Sedat Kukuk

Muhammet Sefa Çiçekli

Adviye Kübra Yeşilay

Ahmet İlkbahar

Ramazan Aydın

Gökhan Yüksekoğlu

Bahadır Çevik

Sultan Yentürk

Murat Altuntaş

Ali Harbi

Sinan Büyük

Mehmet İrfan Çörekçioğlu

Eda Bicanoğlu

Sevgi Hande Peker

Fatma Doğan

Orhan Eroğul

Selçuk Danaoğlu

Mehmet Çoban

Muzaffer Ayverdi

Müzeyyen Sayan

Ömer Faruk Özen

Muhammet Gökali

Nuran Becerikli

Kaner Güler

Elifnur Feyzioğlu

Okan Özcan

Rifat Temur

İsmihan Koçak

Ömer Özer

Gürsel Koçak

Erdinç Ekşi

Ömer İğde

Mehmet Konak

Yakup Han

Zafer Uysal

İsmail Çetinkaya

Yeter Koç

Adem Dağlı

Sait Mehmet Yumurtacı

Kürşat Tulum

Fatih Hatinoğlu

Mesut Çetin

Mustafa Öz

Fatih Taş

Cüneyt Ersen
Rıza Aslan
Tuncay Yurdakul
Deniz Kaya
Ahmet Eser
İsa Külcü
Mehmet Salim Taş
Ali Donukara
Sultan Özen
Samet Yılmaz
Arzu Öter
Oğuz Yılmaz
Ayhan Kıyak
Sümeyra Şahin
Gazi Doğan
Ahmet Açıkgöz
Şengül Çelik
İbrahim Yavuz
Aynur Koç
Ayşegül Koçak
Nilüfer Güleryüz
Mehmet Sıktı Tabak
Besim Ertaş
Abdurrahman Yavuz
Ali Berk
Keziban Yıldırım
Yurdagül Ayvazoğlu

Elif Durdu

Güven Nadaroğlu

Berna Sönmez

Hayrettin Gelgin

Abdulcebbar Aydın

Evren Yiğit

Fatma Sancak

Yasin Doğan

Reyhan Kılıçbak

Mesut Erken

Veysi Akbey

Filiz Yıldırım

Erkan Güler

Orhan Aygün

Ercan Aslan

Salih Demirci

Kübra Yıldız

Maria Yerlikaya

Makbule Keleş

Aydın Çelik

Abdullah Yüzbek

Rıdvan Destek

Gizem Boyraz

Mustafa Gümüş

Çiçek Çakar

Kübra Yılmaz

Yılmaz Uyanık

Emre Gümüş

Elif Uçak

Hüseyin Yildirim

Nihal Timurboğa

Abdulsamed Torun

Mehmet Ali Söylemez

Yasemin Tekin

Sami Tümer

Ruhi Ata

Hasbi İşal

Hava Uçma

Furkan Muhammed Yaman

Mükerrem Şahin

Gözde Demir

Onur Oydaşık

3+1 dairelerin kura listesi: Toplam 495 adet!

Şehir ailelerinin kurası;

Abdulkadir Dağlar

Abdullah Şam

Ahmet Turan Özer

Ali Yıldırım

Ali Hakan Hazneci

Asiye Ünlü

Aydın Sarar

Aynur Taş

Ayşe Akgün

Barış Göktaşlar

Baycan Duman

Bülent Çapan

Cahit Cingöz

Celal Yılmaz

Çetin Ulum

Durdane Özkaynak

Emine Tınaz

Emine Hatice Özgen

Erkan Yıldız

Fatih Düdükçü

Fatih Şanver

Fatma Bebe

Fatma İşcan

Fatma Şahin

Günay Zehir

Güner Katipoğlu

Hadiye Pıçak

Hakan Altay İpekçiler 

Hatice Biricik

Hulkiye Esmer

Hüseyin Aslan

İsmail Ekmekçioğlu

İsmail Halaç

İsmail Yıldırım

Metin Düzgün

Kadir Sorma

Kasım Çoban

Kemal Çapa

Lezgin Ertaş

Macide Mıhçılar

Mahmut Güneş

Mahmut Tulbil

Mehmet Ayyıldız

Meliha Kaya

Meryem Aslan

Murat Balaban

Murat Cankaya

Mustafa Gümrükçü

Mustafa Karataş

Mustafa Sarımeşe

Muzaffer Arslan

Necat Abıka

Necat Güneş

Necdet Diğa

Nedim Tekrel

Nefise Duran

Nermin Kaya

Nermin Şahin

Nevin Erkan

Nimet Ercan

Onural Kumaş

Orhan Gümüş

Osman İmirgi

Rahime Şaka

Reşat Memiş

Safire Demir

Satılmış Tuğrul

Selvi Bedir

Serdar Özbiçer

Sevgüllü Özdemir

Sıdıka Kırış

Süleyman Şengül

Süleyman Yamaç

Şahabettin Insel

Turgay Ağbulak

Türkan Kaya

Ufuk Eren

Ülkü Güler

Ünzüle Mor

Yusuf Güler

Zarife Sümer

Zelihan Karaçor

Zeynep Özden

İkriye Gömürlü

Zinnet Seber

3+1 engelli 25 engelli öncelikli ev sahibi olacak

Selçuk İnan

Tuğba Yüksel

Gülay Özcan

Hakan Erol

Selim Başak

Emre Yavuz

Hatice Karadağ

Kübra Şengün

Serdar Sancak

Haydar Avcı

Ertuğrul Balta

Eyüp Çayır

Sibel Sayduman

Mehmet Çeki Çelebi

Seda Akşahin

Hakan Töre

Kübra Aydın

Emine Türk

Emrullah Kır

Harun Doğan

Neslihan Mersin

Yusuf Dündar

Süleyman Şen

Melike Kazancı

Fatma Deveci

3+1 normal başvuru ve kalan engelli kura sonuç listesi

Ebru Alak

Nazife Böbüroğlu

Ebru Koca

Abdulgani Sincar

Ahmet Filiz

Ünsal Yılmaz

Mehmet Kara

Önder Fikri Körük

Nuray Dilim

Kayhan Karaba

Barış Berkay

Nurbanu Bilgin

İsmail Mavuş

Ömer Aydın

Yusuf Sever

Enes Yeşildağ

Cengiz Hacızade

Nurefşan Hepşen

Ömer Çetin

Kadir Yüksek

Perihan Güngör

Elif Memur

Pamuk Kavgacı

Bünyamin Koç

Bayram Kural

Yahya Abatay

Saadettin Yılmaz

Ersin Ergün

Özkan Bilget

Harun Ertop

Durmus Tanrıverdi

Saadet Sevgil

Mustafa Öner

Ahmet türker

Ömür Erdoğan

Hasan Gelmez

Selami Çelik

Sema Keskin

Salih Duran

Medine Çetik

Rukuye Erdem

Hülya Şahin

Hasan Çelik

Taner Avcı

Uğur Üzer

Hatice Kalafat

Selami Erkoyuncu

Zinet Filiz Karalök

Beyhan Demir

Semra Dervişoğlu

Mehmet Gürbüz

Ahmet Tunç

Hüseyin Durna

Seyfettin Akdoğan

Gökhan Çalık

Ramazan Çetin

Ahmet Akgül

Halil Eren

Ethem Kızılırmak

Muhammet Fatih Başkaya

Kıymet Polat

Ebru Koç

Rahime Akgül

Ali Emre Kalaycı

İzzet Demir

Gül Çelik

Ahmet Kibar

Serkan Cennet

Nilay Şahin

Turan Öztürk

Zafer Gültekin

Birsel Tekçe

Neslihan Yaşın

Mustafa Kaya

Sezgin Ceylan

Ekincan Demir

Mehmet Öçal

Nazan Değirmenci

Mustafa Kemal Ekmen

Fatih Bayraktar

Ahmet Daşyürek

Ferit Öztürk

Sefer Çelen

Yasin Kılınç

Özgür İmre

Yazgül Eroğlu

Damla Karatepe

Nursen Çolak

Eda Opçin

Şule Yılmaz

Serkan Altürk

Muhammed Emre Akyol

Tuncay Eğriöz

Ahmet Salih Kavak

Yavuz Güler

Bilal Gergin

Şerif Aksu

Uğur Uçar

Özlem Cebeci

Çetin Uygun

Aysun Uğuz

Abdurrahman Demirbaş

Yüksel Akkuzey

Sabiha Gündöner

Bayram Karahan

Nagehan Özden

Sabri Düzgün

Firdevs Süzer

Erkan Aktaş

Selçuk Yasa

Yıldıray Bağış

Azime Özşahin

Furkan Acar

Cemile Esin

Emra Ünaldı

Atilla Karyağdı

Ali Şükrü Karbuzoğlu

Ali Gürbüz

Mustafa Arıcı

Furkan Hatipoğlu

Ahmet Melik Ünal

Mehmet Kerem Bıyıklı

Mehmet Kılıçarslan

Gökhan Koç

Bülent Katmer

Ahmet Manav

Tanyel Emre Boz

Müslim Turgut Özcan

Özge Yılmaz

Murat Demirci

Emel Berber

Fatih Büyükkarabacak

Fatih Ateş

Nidanur Avcı

Songül Sağman

Ayşe Koca

Taner Yıldız

Gülizar Ongün

Turgut Yılmaz

Ebubekir Güner

Zekai Aksoy

Cevahir Demir

Fahriye Aslan

Furkan Aydın

Lalehan Sönmez

Muhammet Şahin Yürükçü

Ahmet Taştekin

Birgül Akgül

Hülya Demirkan

Tuğba Aslan

Adem Tozlu

Selçuk Sezer

Kader Şimşek

Elif Hazıroğlu

Ebru Şen

Hakan Kılavuz

Yaşar Yiğit

Bayram Uğur Öztürk

Şükrü Kaya

Mehmet Rizelioğlu

Orhan Baytar

Mustafa Sait Şahin

Kadir Kırmızıgül

Emrullah Soysal

Fethiye Sepit

Emre Beşinci

Yasemin Gürel

Melih Orak

Selçuk Yılmaz

Jale Ateş

Ayşe Akverdi

Levent Baş

Sait Selvitopu

Şevki Yıldırım

Ege Karasil

Hüseyin Cimşir

Ahmet Öztürk

Sedat Türkmenoğlu

Reyhan Köroğlu

İbrahim Çavdar

Abdullah Berk

Okan Yavuz

İshak Kalkan

Reyhan Karakaş

Tuna Akın

Gülcan Özkan

Cahit koru

Şaziye Yılmaz Özden

Ozan Aydoğan

Şahin Çelik

11960 Şanlı Sevgilioğlu

Oğuz doğan

16163 yusuf sofuoğlu

halil sarıkaya

osman yılmaz

erdal uzma

6720 hasan kalfa

ekrem cengiz

onur demir

5067 fatih uslu

175 iskender ileri

1702 ayhan küçük

8296 kenan adakan

9125 mehmet ali tüz

12125 ömer faruk avan

2491 bilal yıldırım

1069 ahmet hadi bayrak

8760 mehmet akyüz

10350 murat tekin

7399 hüseyin emrah inci

14418 süleyman yaşar ertuğ

zeynep balık

8456 kübra kumral

8141 kadir şafak yılmaz

11407 nisanur çakar

4864 faruk erkılıç

7454 ibrahim çetin

15107 turan boz

5871 güler satılmış

8985 mehmet özkan

ceylan uzun

14079 süleyman çankaya

15068 tuğrul çelik

7482 ibrahim kamer

14603 şengül korkmaz

12906 saffet aydın

11736 oktay koşar

8133 kadir yurteken

10640 mustafa koç

3612 ejder eroğlu

14696 şeyda aktaş

3550 ebru özer

15997 yunus atmaca

11601 nuriye göller

3472 durmuş çatal

14619 şenol elmas

1771 aynur selvi

10429 musa köse

11648 nurullah bozak

769 adnan bayır

493 abdullah çimen

12129 ömer faruk ayhan

9326 mehmet uğur uyan

15788 yasin ulutaş

5601 furkan selim küçük

yeter certer

13740 serkan altuntaş

11205 neriman kol

14056 sezgin kayhan

5207 fatma koçin

13874 seval göksel

13795 serkan özvatan

8308 kenan ercan

8002 ismail hakkı doğan

11252 neslihan tuncay

12831 sabahat ceylan

8143 kadri atay

543 abdullah sevilmiş

7849 iskender albayrak

6452 halit yetim

15526 vildan tandoğan

13312 seher görgülü

8208 karahan kara

14432 sümeyye akyol

14169 sinan kurtuluş

11241 neslihan giçikli

2917 celil balcancı

4422 erhan keten

10441 musa uzunca

12917 safiye say

7068 hayrullah taneli

8063 kader islamoğlu

13045 salim serdar köksal

3831 emine çeri

10729 mustafa taşoyan

11555 nurgül esen

1946 ayşe türkel

10588 mustafa güreyüpoğlu

15741 yasin eraslan

3174 çağrı funda yiğit

5564 furkan ağırbaş

16260 zahide akkurt

4232 eray ördek

7627 ilhan aktaş

11278 neşe sakar

11463 nuray ayık

8465 kübra polat

685 adem çıkrık

13444 selma akıncı

2927 cem gökgözoğlu

4393 ergün kumkale

3695 elif koçak

12195 önder kapten

1116 akın can

15764 yasin korkmaz

5742 göksal ulaş genç

12737 rıdvan avcı

9638 meryem yakut

457 abdülkerim erkan

6245 hakak keklikçi

10101 muhittn sönmez

11613 nursel arslan

6541 hamza yüksel

11243 neslihan güreci

8733 medya tobcil

51 burak arslan

16064 yunus emre sayılgan

1898 ayşe isa

7424 ışıl acar

722 adem şen

12521 ramazan kaya

1247 ali göksu

13367 selçuk gökdemir

4120 enes çıkrık

14995 tuba gezer

9472 mennan yıldız

5000 fatih kaya

14952 telat dursun

1248 ali gölgel

552 abdullah topçu

1746 aylin gökçe

14187 sinan tezel

5087 fatih cem soylu

16537 zübeyde pehlivan

3205 çetin tarhan

4117 enes bükte

4516 erol karavar

3298 deniz türk

9995 muhammet inan

8025 ismet dündar

14484 şahabettin arslan

7772 irfan aytekin

5449 fezime yıldız

14825 taha yasin tari

14337 sunay öztürk

654 abdülsameed çavuşlar

12187 ömür zengin

12024 ömer çömez

9062 mehmet yavuz

1529 arzu yüce

167 ibrahim kaya

10699 mustafa saral

6913 hatice meriç

9315 mehmet şerif koçyiğit

526 abdullah kılıç

9034 mehmet tomak

6294 hakkı inan

6230 hakan gül

14668 şerife kutluk

8948 mehmet koç

2140 banu kuruca

9623 meryem ışık

15518 veysi özdemir

6831 hasibe tekin botan

537 abdullah pekdemir

7498 ibrahim köseoğlu

7011 havva pekşen

8875 mehmet genç

13079 samet kahraman

2591 burak erkin

9398 meleke gökmen

677 adem can

13750 serkan aykaç

8777 mehmet aydın

1147 alaaddin demirel

10196 murat bütün

10562 mustafa durmuş

3281 demet özdamar

8498 latife rençber

4017 emre kılıç

1667 ayfer ilikhan

16387 zerhan bilgiç

9817 miryem çevik

7060 hayriye karataş

7002 havva gül

10906 müfit şafak

11267 nesrin küçükcesur yüce

11658 nurullah temiz

5446 feyzullah eskiköy

11248 neslihan öz

6871 hasan çakın

1264 ali kara

16095 yusuf beşe

8730 kutluhan yusuf küçük

1207 ali bulut

4+1 TOPLAM 43 KONUTUN 33'Ü ŞEHİT AİLELERİNE

abdullah gül
ahmet tuğra küksar
ali özmanav
alper gencosmanoğlu
atem ay
bayram karabıyık
çağlar süslü
çetin çetinkaya
erkan alpdağ
erman oruç
fatma çorapçı
fatih yamaç
halil oral
ferhat koçak
hanefi karaman
hikmet aslan
hüseyin ünsal
idiris güler
ismail aydın
melike çetindere
meşuk güngör
mikail tüzün
murat mutlu
muzaffer meğrili
özer narin
ramazan bingöl
rabia kılıçaslan
olcay polat
reşit kazıcı
sadık tuna
taha etiz
ümit şimşek
zeynel abidin kahraman
4+1 öncelikli engelli
32    naim özbey
24    isa bakar

Normal

1697 Talip hanoğlu
1783 Yalçın demirtaş
15    Ethem çelen
743   Halim koçan
1688  Şükriye ersan
1707  Tayfun kahraman
1273 Mustafa yelmer 
369   Cihad Öncel

İşte merakla beklenen TOKİ Kayaşehir kura sonuçları;

1+1 TOKİ KURA SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ!

2+1 TOKİ KURA SONUÇU İÇİN TIKLAYINIZ!

3+1 TOKİ KURA SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ!

4+1 TOKİ KURA SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ!

Not: Okurlarımızın dikkatine. Kura çekilirken isim takibinde zaman zaman kopmalar yaşanıyor. Bu yüzden listede harf farklılığı veya 3 isim kullananlar yüzünden yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu tür yanlış anlaşılmalarda TOKİ'nin açıklayacağı noter onaylı listenin esas olduğunu hatırlatır, listemize hatalı yansıttığımız isimler olduysa okurlarımızdan özür dileriz.

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları TOKİ Kayaşehir 18. ve 19. Bölge Liste